استان ها print
۲ میلیارد تومان صرف هزینه بیمه مددجویان ایلامی شد
مهر
0 comment   12 visibility
یکشنبه 5 آذر 1396 ساعت 13:28
چکیده مطلب
ایلام-معاون امور حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان ایلام گفت: بیش از دو میلیارد تومان صرف هزینه بیمه تأمین اجتماعی مددجویان کمیته امداد استان ایلام شده است.
به گزارش خبرنگار مهر، شبیب جعفر زاده امروز در جمع خبرنگاران بیان کرد: هم‌اکنون حدود سه هزار مددجوی این نهاد از مزایای طرح بیمه‌های اجتماعی برخوردار هستند.
وی با بیان اینکه بیش از دو میلیارد تومان در شش‌ماهه نخست امسال صرف هزینه بیمه تأمین اجتماعی مددجویان استان ایلام شد، گفت: از این تعداد بیمه‌شده هزار و ۲۹۰ نفر زنان سرپرست خانوار شهری و حدود هزار و ۷۰۰ نفر دیگر مجریان طرح‌های اشتغال‌زایی هستند.
جعفر زاده با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین اهداف کمیته امداد توانمندسازی مددجویان و خروج از چرخه حمایتی این نهاد است، افزود: طرح بیمه‌های اجتماعی از مهم‌ترین ابزارهایی است که به توانمندشدن خانوارهای مددجو منجر می‌شود.
وی افزود: این طرح بیش از ۱۰ سال است که از اجرای آن می‌گذرد و ازآنجایی‌که مشمولان بعد از ۱۰ سال پرداخت حق بیمه بازنشسته تأمین اجتماعی می‌شوند، حدود دو سال است که روند بازنشستگی این افراد آغاز شده است.
معاون امور حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان ایلام بیان کرد: چنانچه زنان سرپرست خانوار و یا مجریان طرح‌های اشتغال‌زایی واجد شرایط باشند موردحمایت این طرح قرار می‌گیرند.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.