استان ها print
فعالیت پنج هزار یاور وقف در استان زنجان
مهر
0 comment   20 visibility
دوشنبه 6 آذر 1396 ساعت 11:45
چکیده مطلب
زنجان-مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از فعالیت پنج هزار یاور وقف در زنجان خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام جعفر جنتی صبح دوشنبه در همایش یاوران وقف، از فعالیت پنج هزار یاور وقف در استان زنجان خبر داد و افزود: این تعداد یاور وقف در بحث تقویت و ترویج فرهنگ وقف، صیانت از بقاع متبرکه و امامزادگان در استان زنجان فعالیت می‌کنند.
وی اظهار کرد: یاوران وقف در استان زنجان در بحث ترویج و تقویت فرهنگ وقف بسیار فعال هستند و اقدامات خوبی را انجام می‌دهند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: خوشبختانه در پیاده‌روی اربعین امسال موکب شهدا توسط اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان و با همکاری حسینیه و زینبیه اعظم زنجان خدمات لازم را به زائرین در سامرا ارائه داد.
جنتی تأکید کرد: یاوران وقف باید برای توسعه فرهنگ وقف و صیانت از بقاع متبرکه در استان مدیریت و برنامه‌ریزی لازم را داشته باشند.
وی از وجود ۲ هزار و ۷۶۹ فقره موقوفات در استان زنجان خبر داد و گفت: ۷۰ درصد بقاع متبرکه در استان  زنجان فاقد درآمد هستند و درآمد بقاع متبرکه در بخش‌های عمرانی، فرهنگی و قرآنی هزینه می‌شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان تصریح کرد: ترویج فرهنگ وقف در جامعه ضروری است و خوشبختانه طی چند سال اخیر فرهنگ وقف در استان زنجان به خوبی ترویج و تبیین شده است.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.