ورزشی print
شوخی جالب یک استقلالی با خداداد
جام نیوز
0 comment   5 visibility
سه شنبه 7 آذر 1396 ساعت 10:34
چکیده مطلب
سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز گفت: تمامی مربیانی استقلالی که در لیگ یک مربیگری می‌کنند پله پله مراحل را پشت‌سر گذاشتند و به موفقیت رسیده‌اند.
  به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، سیروس دین‌محمدی در مورد پیروزی یک بر صفر مقابل گل‌گهر سیرجان گفت: گل‌گهر تیم خوبی است که بازیکنان زیادی دارد سرمایه‌گذاری مناسبی هم در این تیم انجام شده اما من به تیمم امیدوار بودم و توانستیم اولین بردمان را جشن بگیریم. بازیکنان فعل خواستن را به خوبی در زمین صرف کردند شهرداری تبریز به مرور بهتر خواهد شد این برد شیرین را هم از دیشب فراموش کرده‌ایم و به بازی به راه‌آهن فکر می‌کنیم.
دین‌محمدی در مورد اینکه تیمش را مقابل راه‌آهن که تیم ته جدولی است از پیش برنده می‌داند یا نه، گفت: اصلاً اینطور نیست. راه‌آهن از ملوان امتیاز گرفت و تیم خوبی است. این هفته باید بهتر تمرین کنیم تا به پیروزی برسیم اما خود را از پیش برنده نمی‌دانیم.
وی در مورد قهرمانی نفت مسجدسلیمان در نیم‌فصل لیگ گفت: مسجدسلیمان لیاقت این قهرمانی را داشت آنها به موقع تمرینات خود را پیش از فصل آغاز کردند تیم خوبی هم بسته‌اند و پتانسیل صعود به لیگ برتر را هم دارند.
سرمربی شهرداری تبریز در مورد حضور پرشمار مربیان استقلالی در لیگ دسته اول گفت: بله، تمامی این مربیان پله پله بالا آمده‌اند به موفقیت رسیده‌اند، محمود فکری، مهدی پاشازاده،‌علی سامره و علی لطیفی همگی مراحل مختلف مربیگری را گذرانده‌اند. خود من در تیم‌های هم مربیگری کرده‌ام مثل علی سامره، محمود فکری هم چند سالی دستیار قلعه‌نویی بوده است. مهدی پاشازاده مربیگری را از لیگ دو شروع کرد. اینها نویدبخش حضور مربیان خوب استقلالی در سطح فوتبال ایران است.
دین‌محمدی در مورد حماسه ۸ آذر و پیروزی ایران مقابل استرالیا گفت: من دو ماه بعد از آن بازی به تیم ملی دعوت شدم البته همیشه به شوخی به خداداد عزیز می‌گویم آنقدر این گلت را به استرالیا نشان می‌دهند و در موردش صحبت می‌کنند تا آخر تو توپ را بیرون بزنی.
منبع: فارس
110
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.