فرهنگی print
لاکی عجق وجق به فرهنگسرای ابن سینا می رود
انا
0 comment   8 visibility
سه شنبه 7 آذر 1396 ساعت 14:12
چکیده مطلب
«لاکی عجق وجق» به کارگردانی آناهیتا غنی زاده برای کودکان و نوجوانان در فرهنگسرای ابن سینا روی صحنه می رود.
به گزارش گروه فرهنگی آنا از روابط عمومی اثر، نمایش «لاکی عجق وجق» ویژه مخاطبان کودک و نوجوان از یکشنبه دوازدهم آذر ماه در فرهنگسرای ابن سینا روی صحنه می رود.
این نمایش به کارگردانی آناهیتا غنی زاده که پیشتر در تالار هنر اجرا شده است در شانزدهمین جشنواره تئاتر عروسکی تهران «مبارک»، بیست و چهارمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان و جشن سالانه کانون تئاتر کودک و نوجوان موفقیت‌هایی را در بخش‌های کارگردانی، بازیگری مرد، طراحی صحنه و طراحی لباس کسب کرده است.
نمایشنامه این تئاتر را امیر مشهدی عباس به نگارش در آورده و داستان لاک پشتی است که فکر می‌کند لاکش میان او و دوستانش فاصله ایجاد کرده است برای همین لاکش را تنها می گذارد تا از تنهایی در بیاید.
«لاکی عجق وجق» هر روز ساعت ۱۷:۳۰ در فرهنگسرای ابن سینا واقع در شهرک غرب خیابان ایران زمین شمالی فرهنگسرای ابن سینا روی صحنه می‌رود.
دیگر عوامل این نمایش عبارتند از دستیاران کارگردان: روژین ستاری، سینا رستگاری، بازیگران و نمایشگران عروسکی به ترتیب ورود به صحنه: متین گودرزی، آزاده نوری، ملیحه مقیمی اسفندآبادی، سینا رستگاری، سمیرا مهدوی، ترانه‌سرا: آزاده فرهنگیان، آهنگساز: عبد آتشانی، فلوت: نیلوفر حداد کاوه، طراح نور: علی اشرف سمایی، طراح صحنه: سینا ییلاق بیگی، طراحی و دوخت لباس، طراحی و ساخت عروسک: آزاده محمدی، طراح گریم: حسین تبریزی، اجرای گریم: مریم علیخانی، سوگند کیانی، طراح پوستر، بروشور، بنر و تراکت: گلبن رسولی، تهیه کننده: حمید رسولی، روابط عمومی و تبلیغات: روژین ستاری، رزرو مدارس: ریحانه مطهری، عکاس: گلبن رسولی، تصویربردار: کاوه رسولی، کاری از گروه هنری راما.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.