استان ها print
شهادت مامور پلیس در درگیری با شرور مسلح در سروستان
ایرنا
0 comment   10 visibility
سه شنبه 7 آذر 1396 ساعت 22:41
چکیده مطلب
شیراز - ایرنا- فرمانده انتظامی استان فارس گفت: ستوان سوم کمال کشاورزی از ماموران انتظامی شهرستان سروستان هنگام عملیات دستگیری شرور مسلح در این شهرستان به شهادت رسید.
به گزارش دریافتی شامگاه سه شنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار سرتیپ دوم احمد علی گودرزی افزود: ماموران انتظامی سروستان پس از اطلاع از منبع موثق درباره نگهداری سلاح غیرمجاز در منزل یک شرور و بعد از هماهنگی با مقام قضایی برای دستگیری وی در محل ماموریت حضور یافتند. .
وی ادامه داد: در این درگیری که با رشادت نیروهای پلیس همراه بود، شرور مسلح ناگزیر به فرار از راه پشت بام شد و هنگام فرار بدون توجه به دستور ایست، به سمت ماموران شلیک کرد، شلیکی که به شهادت ستوان سوم کمال کشاورزی منجر شد.
فرمانده انتظامی فارس گفت: این شرور در ادامه این درگیری مسلحانه سعی در فرار داشت که دراین هنگام با اصابت گلوله ماموران انتظامی به هلاکت رسید.
وی بیان کرد: در بازرسی از منزل متهم، تعدادی فشنگ جنگی و شکاری و یک قبضه اسلحه جنگی کشف و ضبط شد.
سردار گودرزی با عرض تسلیت به مناسبت شهادت این پلیس فداکار به نیروهای انتظامی، عموم مردم و به ویژه خانواده شهید گفت: همرزمان و مدافعان حریم نظم و امنیت در سراسر استان فارس با نثار خون خود و تا پای جان حافظ امنیت شهروندان خواهند بود.
شهرستان سروستان در 85 کیلومتری شرق شیراز قرار دارد.
9873/ 2027
دریافت خبر: محمدامین افشارپور ** انتشاردهنده: سیداحمد نجفی
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.