سیاسی print
پرونده برخورد چنارانی با معاون استاندار و نماینده بیجار با نیروی انتظامی در هیئت نظارت
خبر انلاین
0 comment   13 visibility
شنبه 11 آذر 1396 ساعت 11:23
چکیده مطلب
تسنیم نوشت: سخنگوی هیئت‌ نظارت بر رفتار نمایندگان جزئیات آخرین پرونده‌های مطروحه در این هیئت نظارت را تشریح کرد.
محمد‌جواد جمالی سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان با بیان اینکه در حال حاضر 20 پرونده در هیئت متبوعش مطرح است، اظهار داشت: با توجه به موضوع پرونده‌ها بررسی و رسیدگی به برخی آنها زمان کمتر و برخی زمان بیشتری نیاز دارد.
وی با اشاره به شکایت 70 تن از نمایندگان از هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا، افزود: درجلسه اخیر هیئت قرار شد تا برای رسیدگی به این پرونده شاکیان مستنداتی را به هیئت ارائه دهند که تا کنون مستندات به هیئت واصل نشده است. نمایندگان شاکی در این زمینه شکایتی را در کمیسیون اصل نود مطرح کرده‌اند و از طریق این کمیسیون شکایت خود را پیگیری می کنند. شکایت نمایندگان از هیئت نظارت بر انتخابات شوراها درباره رد و تأیید صلاحیت‌های داوطلبان انتخابات اخیر شوراهای شهر و روستا است.
سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان تصریح کرد: در جلسه آتی هیئت موضوع برخورد هاجر چنارانی نماینده مردم نیشابور با معاون استاندار خراسان رضوی نیز رسیدگی می‌شود.
جمالی درباره پرونده حمد‌الله کریمی نماینده مردم بیجار در مجلس مربوط به درگیری با یکی از مأموران نیروی انتظامی در فرودگاه مهرآباد تهران، گفت: قرار است در نشست مشترک هیئت رئیسه پارلمان، مسئولان نیروی انتظامی و اعضای هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان به پرونده درگیری نماینده مردم بیجار با مامور ناجا رسیدگی شود.
27214
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.