ورزشی print
نتایج دیدارهای شب گذشته NBA؛ تعقیب و گریز هیوستون و گلدن استیت ادامه دارد
طرفداری
0 comment   21 visibility
دوشنبه 13 آذر 1396 ساعت 12:12
چکیده مطلب
مدعیان غرب همچنان به بردهای خود ادامه می دهند.
طرفداری - شب گذشته و در ادامه رقابت های لیگ NBA تیم های مدعی گلدن استیت وریرز و هیوستون راکتس موفق شدند حریفان خود را شکست دهند. دو تیم شهر لس آنجلس نیز شکست های دیگری را تجربه کردند.
گلدن استیت وریرز 123-95 میامی هیت
وریرز پس از شکست عجیب برابر ساکرامنتو حالا به سومین برد متوالی خود رسیده است. این تیم در حالی برابر میامی به پیروزی رسید که در تایم اول این میامی بود که شروع بهتری داشت اما از کوارتر دوم به بعد گلدن استیت به طور کامل روند بازی را در اختیار گرفت و موفق شد به مرور بر اختلاف امتیاز اضافه کند و در نهایت با اختلافی 28 امتیازی به پیروزی برسد. این هجدهمین برد این تیم بود. در این مسابقه استفن کری با 30 امتیاز نقش مهمی در برد تیم خود داشت.
لس آنجلس لیکرز 95-118 هیوستون راکتس
همچنان تنها عاملی که مانع صدرنشینی گلدن استیت در غرب شده، فرم بی نظیر هیوستون بوده است. این تیم این بار موفق شد در Staples Center برابر حریف خود یعنی لس آنجلس لیکرز به پیروزی برسد و تعداد بردهای خود در فصل اخیر را به عدد 18 برساند. دیداری که در تایم اول مساوی به پایان رسید، در تایم دوم از آن راکتس بود و در تایم سوم نیز میزبان عملکرد بهتری داشت اما عملکرد کوبنده راکتس در تایم آخر باعث شد تا این تیم به این برد بیرون از خانه دست پیدا کند. جیمز هاردن با کسب 36 امتیاز شب فوق العاده دیگری را سپری کرد.
سایر نتایج
نیویورک نیکس 100-105 اورلاندو مجیک
مینه سوتا تیمبرولوز 112-106 لس آنجلس کلیپرز
اوکلاهاما تاندر 90-87 سن آنتونیو اسپرز
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.