استخدامی print
۱۲۴۹ معلم پیش دبستانی لرستان در انتظار استخدام
ای استخدام
0 comment   3 visibility
دوشنبه 13 آذر 1396 ساعت 13:02
چکیده مطلب
خبرگزاری ایسنا : مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: ۱۲۴۹ معلم پیش دبستانی استان در انتظار استخدام هستند. نوشته ۱۲۴۹ معلم پیش دبستانی لرستان در انتظار استخدام اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.
خبرگزاری ایسنا : مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: ۱۲۴۹ معلم پیش دبستانی استان در انتظار استخدام هستند.
خدانظر دریکوند در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا درباره مشکلات رابطین نهضت سوادآموزی افزود: این موضوع به طور جدی مورد بررسی قرار گرفته و هم اکنون ۵۴۰۰ نفر رابطین نهضت سوادآموزی در استان داریم.
وی با بیان اینکه در حال حاضر ۹۴۶ معلم حق تدریس سر کلاس‌ها مشغول به فعالیت‌ هستند و ۱۲۴۹ معلم پیش دبستانی داریم که پشت خط استخدام هستند و در مجموع ۱۸۸ رأی دیوان برای آنها صادر شده است، گفت: قانونی که در مجلس بررسی می‌شود صرفاً برای حق‌التدریسی‌ها و پیش‌دبستانی‌هاست.
مدیرکل آموزش و پرورش لرستان با اشاره به اینکه حل مشکل معلمان حق‌التدریسی کار خوبی است چون امنیت شغلی پیدا می‌کنند، بیان کرد: چنانچه معلمی امنیت شغلی نداشته باشد نمی‌تواند معلم خوبی باشد و با وجود این دغدغه‌های ذهنی، نباید درب ورود به آموزش و پرورش را جوری باز کنیم که هر کسی وارد این نوع کار شود.
دریکوند یادآور شد: سن، مدرک و نیاز آموزش و پرورش و توانایی فرد در جذب نیرو برایمان ملاک است تا با افت آموزش مواجه نشویم. در حال حاضر بیش از ۹۸ درصد از رابطین نهضت خانم هستند. باید نیازهای مناطق استان دیده شود و آموزش و پرورش براساس نیاز از این افراد استفاده کند.
مدیرکل آموزش و پرورش لرستان تصریح کرد: امسال در بروجرد، الیگودرز، ازنا و دورود این نیاز برآورده شد و این نحوه جذب نیرو در نهضت براساس طرحی تحت عنوان فرد به فرد است که تاکنون ۱۳هزار نفر جذب شدند و پیش‌بینی می‌شود به ۲۰ هزار نفر سوادآموز برسند.
برای مشاهده آخرین اخبار استخدام مربیان پیش دبستانی اینجا کلیک نمایید
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.