استان ها print
دانشجویان خلاق در دانشگاه ها فرصت بروز استعداد داشته باشند
تسنیم
0 comment   42 visibility
سه شنبه 14 آذر 1396 ساعت 10:17
چکیده مطلب
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با تاکید بر فراگیری علم و دانش از سوی دانشجویان، گفت: خلاقیت دانشجویان در دانشگاه‌ها باید مورد استفاده قرار گرفته و زمینه برای بروز استعداد آن ها فراهم شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، سید عباس موسوی شامگاه دوشنبه در مراسم روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی ساری در سالن اجتماعات این دانشگاه اظهار داشت: فعال بودن از ویژگی‌های دانشجویان است که باید از این ویژگی دانشجویان در جهت مناسب استفاده کنیم.
وی با گرامی‌داشت روز دانشجو گفت: علم‌طلبی، حق طلبی، آزادگی و خلاقیت از جمله ویژگی‌های دیگر دانشجویان است.
موسوی افزود: شهدای دانشجو در سال 1332 نیز در جهت حق طلبی و آزادگی قیام کردند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با تاکید بر استفاده از خلاقیت دانشجویان در دانشگاه‌ها، افزود: دانشجویان می‌توانند با فراگیری علم و دانش روز در جهت پیشرفت ایران اسلامی گام‌های اساسی بردارند.
وی دانش پژوهی را از دیگر وظایف دانشجویان دانست و ادامه داد: دانشجویان و اساتید باید در جهت ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی و توسعه و پیشرفت کشور گام بردارند.
حق شناس، معاون امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز در این مراسم گفت: هر ساله به یاد سه دانشجوی شهید 16 آذر سال 1332 که جان خود را در راه مبارزه با استکبار از دست دادند مراسم‌گرامی‌داشت و‌گفت و‌گوی دانشجویان با مسئولان دانشگاه برگزار می‌شود.
وی دانشگاه را مبدا تحولات دانست و افزود: دانشجویان در توسعه و پیشرفت جامعه نقش ویژه ای دارند و باید در جهت فراگیری علم تلاش کنند.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.