استان ها print
اختصاص عواید بلیت دیدار پدیده باگسترش فولاد به زلزله زدگان کرمانشاه
صدا و سیما
0 comment   29 visibility
سه شنبه 14 آذر 1396 ساعت 16:30
چکیده مطلب
مربی تیم فوتبال گسترش فولاد گفت:دیدار فردا مقابل پدیده،بازی تاکتیکی و کاملا جذاب خواهد بود
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما،مرکز خراسان رضوی،فرشاد فلاحت‌زاده که به جای فیروز کریمی در نشست خبری پیش از بازی مقابل پدیده حاضر شده بود، گفت: با تعاملی که میان مدیریت،‌کادر و بازیکنان بود توانستیم امتیازات خوبی را جمع کنیم، سایپا را هم در تبریز شکست دادیم، ما با کمک بچه‌ها و تاکتیکی که داشتند نتیجه خوبی گرفتیم امیدواریم در ادامه به پیروزی‌های بیشتری دست پیدا کنیم.
مربی گسترش فولاد در ادامه درباره بازیکنان محروم و مصدوم تیمش برای بازی فردا مقابل پدیده، گفت: اولین مصدوم ما آندو تیموریان بود که دیدید چقدر تاثیرگذار بود، مصدوم دیگر نقی‌زاده است که چند ماه دیگر اضافه می‌شود و همین طور میلاد فخرالدینی، نیم فصل شاید چند بازیکن از دست بدهیم و چند نفر را جایگزین کنیم تا تیم تقویت شود
مربی گسترش فولاد خاطرنشان کرد: کاری که ما می‌خواهیم انجام دهیم تیمی است، شاید مهاجم تک نداشته باشیم اما بازیکنان خوبی داریم، بخش دفاعی اوایل فصل ایراد داشت که مشکل را حل کردیم، بخش هجومی هم به بازیکن  و بعد به تاکتیک برمی‌گردد که باید مشکل برطرف شود.
سرمربی پدیده هم در نشست خبری پیش از بازی با گسترش فولاد گفت: فردا آخرین بازی فصل ما است، اما خدا را شکر که شرایط خوبی داشتیم اگر چه دچار فراز و نشیب شدیم.
او ادامه داد : خیلی خوشحالیم که در ورزشگاه امام رضا بازی می‌کنیم، چون وقتی می‌خواهیم حمله کنیم شور و حال تماشاگران به ما انرژی می‌‌دهد.
مهاجری درباره دیدار با گسترش گفت: گسترش فولاد مربی بزرگی دارد و از روزی که کریمی آمده متحول شده است، من هر وقت فیلم بازی‌های تیم‌های تحت هدایت کریمی را می‌بینم لذت می‌برم و مطمئناً ارزش کار این مربی بالا است
او در ادامه گفت: خوشبختانه بعد از مدت‌ها محروم نداریم ولی معین عباسیان به شرایط بازی رسیده اما همچنان گرامی و مرادوند به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم.
دیدار تیم های پدیده و گسترش فولاد در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه ای ایران از ساعت 14 و 30 دقیقه فردا در ورزشگاه امام رضا برگزار میشود.
باشگاه پدیده اعلام کرده است:عواید حاصل از بلیط فروشی بازی فردا به هم وطنان زلزله زده استان کرمانشاه اختصاص می یابد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.