سیاسی print
ویزیت 2783 نفر از مردم محروم توسط قرارگاه پدافند هوایی
تسنیم
0 comment   7 visibility
چهارشنبه 15 آذر 1396 ساعت 10:06
چکیده مطلب
معاون طب رزم قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) از ویزیت 2783 نفر طی 2روز در طرح مردم یاری پدافند هوایی در بیرجند خبر داد.
به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، دکتر محمد کریم‌هروی سرپرست گروه اعزامی اداره بهداشت درمان و امداد قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیای ارتش به بیرجند در طرح مردم‌یاری گفت: 2783  نفر در 2 روز در طرح مردم یاری پدافند هوایی در بیرجند توسط پزشکان اعزامی پدافند هوایی معاینه و اقدام درمانی مناسب و تجویز و تحویل دارو به صورت رایگان انجام شده است.
وی با اشاره به استقبال مردم شهرستان سربیشه و شهرهای اطراف از این طرح اظهار داشت:تا کنون تعداد 1105 نفر از مراجعین خدمات معاینه تخصصی توسط پزشک متخصص دریافت کرده‌اند و تعداد 335  نفر ویزیت دنداپزشکی شده‌اند که خدماتی شامل درمان ریشه، ترمیم کامپوزیت و آمالگام،جراحی دندان عقل و کشیدن دندان ارائه شده است.
بیشتر بخوانید
ویزیت رایگان 19 هزار نفر در رزمایش ارتش معاون طب رزم قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) افزود:علاوه بر این خدمات ،مشاوره‌های روانشناسی و ارائه بسته‌های بهداشت دهان و دندان و همچنین خدمات دامپزشکی و درمان طیور به مردم شریف منطقه سربیشه و روستای سلم آباد و عشایر این محدوده ارائه شده است.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.