فرهنگی print
سلطه یک ماهه خالتور بر گیشه سینمای ایران
برترین ها
0 comment   9 visibility
چهارشنبه 15 آذر 1396 ساعت 15:28
چکیده مطلب
جدول فروش هفتگی سینماتیکت نشان می‌دهد فیلم کمدی «خالتور» به کارگردانی آرش معیریان برای چهارمین هفته متوالی صدرنشین گیشه سینمای ایران است.
آی سینما: جدول فروش هفتگی سینماتیکت نشان می‌دهد فیلم کمدی «خالتور» به کارگردانی آرش معیریان برای چهارمین هفته متوالی صدرنشین گیشه سینمای ایران است. نکته جالب آن است که این فیلم تقریبا تماشاگران خود را حفظ کرده و طی یک هفته گذشته بیش از یک میلیارد تومان درآمد کسب کرده است.
فروش هفتگی «خالتور» سه شنبه هفته گذشته یک میلیارد و دویست میلیون تومان بود و این هفته در سایت سینماتیکت 1 میلیارد و 12 هزار تومان ثبت شده است. مجموع فروش این فیلم به آستانه 4 میلیارد تومان رسیده است.
دومین فیلم پرفروش هفته با حدود 350 میلیون تومان اختلاف با فیلم اول، «ثبت با سند برابر است» دیگر کمدی روی پرده این روزهای سینماست که 642 میلیون تومان فروخته است.
مورد عجیب آمار فروش «قاتل اهلی»
«قاتل اهلی» به کارگردانی مسعود کیمیایی سومین فیلم پرفروش هفته است که 511 میلیون تومان فروش داشته است. سایت سینماتیکت مجموع فروش این فیلم را 1 میلیارد و 72 میلیون تومان درج کرده و این در حالی‌ست که پخش کننده فیلم اول هفته اعلام کرد فیلم کیمیایی در پایان هفته گذشته یک میلیاردی شد!
آمار فیلم‌های جدید
«آذر» به کارگردانی محمد حمزه‌ای و با بازی نیکی کریمی در هفته اول اکران خود حدود 175 میلیون تومان فروخته و چهارمین فیلم پرفروش هفته است. این در حالی‌ست که «وقتی برگشتم...» وحید موسائیان و «شکلاتی» به کارگردانی سهیل موفق در هفته اول نمایش خود به ترتیب 68 و 55 میلیون تومان درآمد کسب کرده‌اند.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.