ورزشی print
پاشازاده: در استقلال، مشکل مهاجم وجود دارد
برترین ها
0 comment   17 visibility
پنجشنبه 16 آذر 1396 ساعت 02:08
چکیده مطلب
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال، گفت: واقعاً در تیم مشکل مهاجم وجود دارد. شما می‌بینید، در هر بازی چند موقعیت به دست می‌آید؟ در برخی اوقات هم بازی گره می‌خورد و بازیکنان باید با عملکردشان به اصطلاح بازی را در بیاورند.
خبرگزاری فارس: مهدی پاشازاده در مورد هم گروهی استقلال با تیم‌های الهلال، الریان و یک تیم که در پلی‌آف مشخص خواهد شد، عنوان کرد: همه بازی‌ها سخت است. اینکه در مرحله مقدماتی با این تیم‌ها روبه‌رو شوید سخت‌تر است. امیدواریم استقلال در نیم‌فصل خط حمله خود را ترمیم کند هرچند که در دفاع هم نیاز به جذب بازیکنان خوب دارد تا با همه قوا به جنگ رقیبان برود.
وی در مورد اینکه سجاد شهباززاده از لیست ۱۸ نفره با سپاهان هم خط خورد، گفت: واقعاً در تیم مشکل مهاجم وجود دارد. شما می‌بینید، در هر بازی چند موقعیت به دست می‌آید؟ در برخی اوقات هم بازی گره می‌خورد و بازیکنان باید با عملکردشان به اصطلاح بازی را در بیاورند. باید به نظر سرمربی و کادر فنی احترام گذاشت.
سرمربی نساجی مازندران در رابطه با شرایط تیمش، عنوان کرد:‌ ما امتیازاتی را از دست دادیم ولی هنوز بازی‌های زیادی تا پایان  فصل باقی مانده ما هم مثل استقلال احتیاج به گلزن داریم. این در شرایطی است که استقلال مهاجم دارد ولی ما از وقتی مهاجمان‌مان مصدوم شدند کارمان بسیار سخت شده است. در حال جذب بازیکنان خوبی هستیم و حتماً نیم‌فصل دوم شرایط بسیار خوبی نسبت به نیم‌فصل اول خواهیم داشت.
پاشازاده در مورد اینکه گفته می شود چند بازیکن این تیم  از لیست خارج می‌شود و آیا لیست خروجی دارند، بیان داشت: هنوز نه، چرا که یک بازی باقی مانده است ما ۳-۴ جای خالی داریم و احتیاج به اینکه حتما‌ خارج شود نداریم چهار جای خالی داریم و شاید یکی دو بازیکن ما را ترک کنند البته با کمبود بازیکن هم روبه‌رو شدیم از اول فصل بی‌جهت تمام لیست را پر نکردیم. تعدادی از بازیکنان هم مصدوم شدند و می‌توانیم از لحاظ پزشکی چند بازیکن را از لیست خارج کنیم.
وی در مورد قرعه‌کشی جام جهانی و هم‌گروهی ایران با پرتغال، اسپانیا و مراکش عنوان کرد:‌ در هر صورت با یک تیم قوی در هر گروهی که قرار می‌گرفتیم روبه‌رو می‌شدیم. با پرتغال روبه رو شدیم که اسپانیا هم به عنوان تیم دوم قوی اضافه شد. فکر می‌کنم چالش بسیار خوبی است. این اعتماد به نفس در بازیکنان ما وجود دارد که نسبت به چهار سال قبل و در گروهی که با حضور آرژانتین، بوسنی و نیجریه بودیم شرایط بهتری داشته باشیم. این بازیکنان یک تجربه جام جهانی دارند و امسال بهتر خواهیم بود.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.