ورزشی print
رئال مادرید و قرعه بسیار سخت در مرحله 1/8 نهایی لیگ قهرمانان اروپا!
ورزش ۱۱
0 comment   15 visibility
پنجشنبه 16 آذر 1396 ساعت 02:19
چکیده مطلب
اختصاصی | رئال مادرید قهرمان 2 دوره گذشته رقابت های لیگ قهرمانان اروپا کار بسیار سختی را در مرحله 1/8 نهایی این رقابت ها خواهد داشت. پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۹
به گزارش ورزش 11، اگر دیدار برابر تاتنهام را فاکتور بگیریم رئالی ها می توانستند به عنوان تیم اول گروه H راهی مرحلع 1/8 نهایی لیگ قهرمانان اروپا شوند! اما این اتفاق هرگز نیفتاد تا عدم نتیجه گیری رئالی ها در برابر تاتنهام و درخشش اهری کین در دیدار های رو در رو، رئالی ها را به مصاف گرگ های لیگ قهرمانان اروپا بفرستد.
رئال مادرید موفق شد ساعاتی پیش با نتیجه 3_2 از سد بورسیا دورتموند عبور کرد تا با 13 امتیاز پس از تاتنهام از گروه H به عنوان تیم دوم صعوئد نماید تا دردسر قرار گرفتن برابر هرتیمی جز تاتنهام به دلیل همگروهی و بارسلونا به دلیل هم ملیتی را در مرحله 1/8 به جان بخرد!

رئال مادرید و بورسیا دورتمند
رئال مادرید حالا باید خود را برای هر قرعه ای آماده نماید، قرار گرفتن برابر پاری سن ژرمن ترسناک و بسیار آماده که می تواند نسخه هر باشگاهی را بپیچید یکی از بدترین قرعه های احتمالی آنها خواهد بود!
البته رئالی ها در سویی دیگر ممکن است با منچستر سیتی نیز روبرو شوند که باز هم برای آنها خبری بسیار بد خواهد بود! چرا که پپ گواردیولا و سیتی این روزها بر روی دور هستند روزگار بر کامشان است و می توانند مرگ کهکشانی ها را در مرحله 1/8 در صورت تقابل رقم بزنند!

بازیکنان رئال مادرید
شاید قرعه منچستر یونایتد کمی برای شاگردان زیدان بهتر باشد! چرا که آنها در تور پیش فصل توانسته بودند برابرشان بازی کنند و در سوپر کاپ اروپا با پیروزی برابر شیاطین سرخ نشان دهند توانایی برتری را مقابل شاگردان ژوزه مورینیو خواهند داشت.
قطعا بهترین قرعه ممکن برای رئالی ها بشیکتاش خواهد بود! چرا که بر روی کاغذ بشیکتاش می تواند لقمه چرب کهکشانی های مادرید باشد که البته بازی برابر آنها چندان ساده هم نخواهد بود! چرا که آنها نشان داده اند تا چه اندازه سخت کوش هستند!

بازیکنان رئال مادرید
رئالی ها باید تا دوشنبه 20 آذر ساعت 14:30 صبر کنند تا حریف خود را که به احتمال قریب به یقین یکی از بزرگان اروپا خواهد بود را بشناسند!
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.