ورزشی print
ساری: اجازه دادیم اخباری که از اوکراین می رسید، تاثیر بدی روی عملکردمان داشته باشد
طرفداری
0 comment   11 visibility
پنجشنبه 16 آذر 1396 ساعت 02:27
چکیده مطلب
سرمربی پارتنوپی، اعتراف می کند که تیمش به خصوص در خط حمله با مشکلاتی دسته پنجه نرم می کند و حالا قصد دارد هرچه سریع تر، آنها را برطرف کند.
طرفداری- ناپولی با نتیجه 2-1 در مقابل فاینورد شکست خورد تا دومین ناکامی بزرگ خود در این هفته را تجربه کند. مائوریتزیو ساری، سرمربی ناپولی پس از این مسابقه اعلام کرد تیمش در فرم همیشگی ظاهر نشده است.
ساری در مصاحبه ای با مدیاست پرمیوم، گفت:
اجازه دادیم اخباری که از اوکراین می رسید، تاثیر بدی روی عملکردمان داشته باشد. این موضوع از نظر روحی و ذهنی، تاثیر بدی روی تیم داشت. می توانست آزمون خوبی برای ما باشد حتی اگر نتیجه اش موثر نبود. لیگ اروپا، دو یا سه ماه دیگر آغاز می شود و باید با عزم و اراده زیادی به آن نگاه کنیم.
باید برخی مشکلات را حل کنیم چون در چند بازی اخیر، مالکیت زیاد توپ برای ما گل یا حتی شانس گلزنی زیادی به دنبال نداشته است؛ البته نمی خواهم بگویم این موضوع نگران کننده است. وقتی سرعت شما پایین بیاید، به طور طبیعی بازیکنی که توپ را در اختیار دارد گزینه های کمتری پیش روی خود می بیند. باید دوباره سرعت کارمان را افزایش دهیم.
شاید اعتماد به نفس خودمان را از دست داده ایم چون در سه بازی اخیر، آن تیمی نبوده ایم که قبلا نشان می دادیم. حتی در مقابل اودینزه هم با وجود پیروزی، عملکرد مناسبی نداشتیم. به نظر کمی راهمان را در گلزنی گم کرده ایم. در نیم ساعت اول بازی مقابل فاینورد می توانستیم 3-0 جلو بیفتیم و بعید ببینیم در جای دیگر چه نتیجه ای رقم می خورد. باید اذعان کنم که مشکلاتی داریم و باید هرچه سریع تر آن ها را حل کنیم.
شکست سیتی در اوکراین؟ شرایط آسانی برای آن ها نبود چون سه روز دیگر دربی منچستر را پیش رو دارند.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.