استان ها print
فضای بسته فرهنگی شهرستان بروجرد نیاز به گشایش دارد
تسنیم
0 comment   5 visibility
پنجشنبه 16 آذر 1396 ساعت 15:31
چکیده مطلب
فرماندار بروجرد با بیان اینکه فضای بسته فرهنگی شهرستان بروجرد نیاز به گشایش دارد، گفت: باعث تاسف است که برخی مواقع اخباری از بروجرد منعکس می‎شود که انعکاس آنها نه تنها نفعی برای مردم این شهرستان ندارد، بلکه بازتاب منفی نیز دارد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، علی کورانی‎ فر ظهر امروز در آئین گرامیداشت  روز دانشجو که در سالن علامه شهیدی مجتمع دانشگاهیامام خمینی(ره) دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد برگزار شد، با اشاره به انتظار نظام، دولت و اقشار جامعه از دانشگاهیان نسبت به ایفای نقش در مسائل توسعه‎ای کشور اظهار داشت: توسعه اقتصادی به عنوان مطالبه رهبر فرزانه انقلاب، درخواست مردم و برنامه دولت است که باید دانشگاه‎ها در کنار دولت و فعالان بخش خصوصی بستر را برای تحقق هر چه بیشتر رونق اقتصادی در جامعه فراهم کنند.
وی با اشاره به پیشینه تاریخی شهرستان بروجرد این شهر را دارای تمکن مالی و سرمایه‎های فکری دانست و افزود: این شهرستان با دارا بودن چنین ظرفیت هایی می تواند به عنوان الگویی در توسعه اقتصادی مطرح شود.
فرماندار بروجرد با اشاره به ابزار انتقاد منصفانه عنوان کرد: دانشگا‎هیان برای انتقاد منصفانه باید عینک جناح، گروه، باند و سلیقه را بردارند، چرا که نمی‎توان با عینک جناح و تعلق به دنبال مطالبات مردم بود بنابراین دانشگاهیان باید جانب انصاف را در اظهارات و مطالبات خود رعایت کرده واین امر را به عنوان یک اولویت مد نظر قرار داده و با این نگاه به طرح موضوع و انتقاد بپردازند.
وی بابیان اینکه انتقادات باید منصفانه همراه با بیان راهکار و پیشنهاد باشد، تاکید کرد: هیچ کس نباید سرمایه‎ها و داشته‎های شهرستان بروجرد را تضعیف و تخریب کرده و نادیده بگیرد.
کورانی‎فر بابیان اینکه جبهه‎گیری طنزآمیز در رابطه با پروژه‎هایی مانند راه آهن، منطقه ویژه اقتصادی و دیگر پروژه‎های عمرانی شهرستان بروجرد به نفع مردم نیست، گفت: نباید خدمات دو نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی را تخریب کرده ونادیده گرفت آن هم درشرایطی که نمایندگان بروجرد با همه توان به دنبال تامین و تحقق مطالبات مردم هستند.
وی با تصریح براینکه فضای بسته فرهنگی شهرستان بروجرد نیاز به گشایش دارد، افزود: باعث تاسف است که برخی مواقع اخباری از بروجرد منعکس می‎شود که انعکاس آنها نه تنها نفعی برای مردم این شهرستان ندارد، بلکه بازتاب منفی را نیز به همراه دارد.
فرمانداربروجرد با بیان اینکه جبهه‎گیری و نگاه منفی برخی افراد فعال در عرصه فضای مجازی و انعکاس اخبار نادرست در شرایطی همچون زلزله‎های اخیر تنها موجب تزریق ناامنی و تشویق اذهان عمومی می شود، عنوان کرد: این در حالی است که تا سال 97 روستایی بی‎بهره از نعمت گاز در بروجرد وجود نخواهد داشت و 48 واحد صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالغ بر 60 درصدی در حال اجرا هستند.
به گفته کورانی‎فر تاکنون  نزدیک به 140 میلیارد تومان برای احداث بیمارستان فوق تخصصی آیت الله بروجردی هزینه شده است که در آینده نزدیک به بهره‎برداری می‎رسد.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.