استان ها print
پروژه نمایشگاه دائمی فرش قم 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است
تسنیم
0 comment   6 visibility
پنجشنبه 16 آذر 1396 ساعت 15:30
چکیده مطلب
استاندار قم گفت: نمایشگاه دائمی  فرش قم بالغ‌بر 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، سید مهدی صادقی ظهر امروز در حاشیه همایش "گره طلایی" استاد رشتی زاده که در تالار مرکزی شهر برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت:  نمایشگاه فرش قم باید طبق برنامه زمان‌بندی‌شده به پایان برسد.
وی با اشاره به تخصیص بودجه‌ای برای نمایشگاه فرش قم افزود: پروژه نمایشگاه فرش قم متوقف نشده بلکه در حال تکمیل و اقدام است و از نظر راه‌های دسترسی و دیگر امکانات رفاهی باید مجهز شود.
استاندار قم گفت: بخشی از ظریف کاری‌های نمایشگاه فرش قم هنوز تکمیل‌نشده و با تأمین اعتبارات لازم، این پروژه به‌زودی به‌صورت کامل قابل بهره‌برداری خواهد شد.
صادقی با اشاره به پیشرفت قابل‌ملاحظه نمایشگاه فرش قم تصریح کرد: نمایشگاه فرش قم بالغ‌بر 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و با تکمیل  کامل محوطه‌سازی این نمایشگاه فاز نخست آن تکمیل می‌شود.
وی عنوان کرد: مهم‌ترین مبحثی که در مورد این نمایشگاه فرش قم  در حال حاضر وجود دارد معضل تأمین اعتبارات است که با وعده‌های مساعد وزیر صنعت، معدن و تجارت و دستگاه‌های مرتبط استانی به‌زودی می‌تواند مورد بهره‌برداری کامل برسد.
استاندار قم تأکید کرد: برگزاری همایش گره طلایی می‌تواند در یادآوری و اعتلای فرش دستباف قم نقشی ارزنده ایفا کند همچنین برگزاری این قبیل از همایش‌ها  در فرهنگ‌سازی‌های موردنیاز در صنعت فرش دستباف مفید و مؤثر است.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.