ورزشی print
استقلال امیدوار به انجام ماموریت غیرممکن در نیم فصل دوم
جام نیوز
0 comment   8 visibility
پنجشنبه 16 آذر 1396 ساعت 23:46
چکیده مطلب
استقلال برای قرار گرفتن در جمع بالانشینان جدول رده بندی ، ماموریت بسیار سختی دارد. کاری که تاکنون تیمی در تاریخ لیگ برتر موفق به انجام آن نشده است.
به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، با پیروزی قاطع استقلال مقابل سپاهان ، نیم فصل کابوس وار آبی پوشان پایان خوش و امیدوارانه ای پیدا کرد. هر چند که استقلال در این فصل با میانگین ۱.۳۳ امتیاز در هر بازی ضعیفترین نیم فصل تاریخش را رقم زد ولی سیر صعودی این تیم در هفته های اخیر بارقه های امید را در دل هواداران این تیم زنده کرد.حال باید دید این تیم با قرار گرفتن در رده هشتم چه هدفگذاری می تواند برای آینده فصل داشته باشد.
اختلاف ۱۳ امتیاز و یک بازی بیشتر نسبت به تیم صدرنشین باعث شده تا فکر کردن این تیم به عنوان قهرمانی بیش از پیش رویاپردازانه باشد و باید گفت حضور در ۳ رتبه بالای جدول و کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا سقف آرزوی آبی پوشان در این فصل است.
اما استقلال برای رسیدن به این مهم کار دشواری دارد.تجربه نشان داده فرار از رده های پایین جدول و قرار گرفتن در رتبه های میانه جدول با چند پیروزی ممکن است ولی حضور در جمع بالانشینان به سادگی میسر نیست. تاریخ لیگ برتر نیز این مطلب را تایید می کند.
مس کرمان در لیگ هشتم در پایان نیم فصل اول صاحب رتبه ششم بود و در پایان فصل سوم شد.این بدترین رتبه ای است که تیمی در پایان نیم فصل اول داشته و نهایتا جزو ۳ تیم برتر فصل قرار گرفت و تیمهایی که رتبه ای پایین تر از آن در انتهای نیم فصل داشتند از طریق لیگ نتوانستند مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را بدست بیاورند.
با این اوصاف استقلال باید کاری را انجام دهد که هیچ تیمی در تاریخ لیگ برتر موفق به انجام آن نشده است.البته روند نتایج و نحوه بازی این روزهای استقلال می تواند این تیم را به انجام این غیر ممکن امیدوار سازد. هر چند که استقلال به جز لیگ در جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد و موفقیت در آن میادین هم می تواند جزو هدفگذاریهای این فصل استقلال باشد.
نود
110
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.