اجتماعی print
بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی 5 استان/تردد در محورهای خلخال و شاهرود تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است
انا
0 comment   7 visibility
جمعه 17 آذر 1396 ساعت 11:32
چکیده مطلب
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی و جوی راه‌های کشور را تشریح کرد.
سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری آنا، به تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور پرداخت و اظهار کرد: برابر استعلام به عمل آمده و پایش تصویری این مرکز هم‌اکنون در استان‌های خراسان رضوی (محورهای درگز-قوچان و کاشمر-سبزوار) و گلستان (محورهای توسکستان و خوش ییلاق) بارش برف گزارش شده است.
وی با اشاره به محورهای دارای بارش باران توضیح داد: همچنین در اکثر محورهای استان‌های مازندران، گلستان و خراسان رضوی(محور مشهد-نیشابور) بارش باران عنوان شده است.
به گفته رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا تردد در استان‌های اردبیل (محور اسالم-خلخال) و سمنان (محور شاهرود -آزادشهر) تنها با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.
رحمانی با اشاره به ترافیک در شمال به جنوب محور کرج-چالوس (محدوده دزد بن و محدوده سد کرج) عنوان کرد: همچنین در شمال به جنوب محور هراز محدوده‌های پلیس راه آمل و نارنجستان تا تونل شماره 1 و شمال به جنوب محور فیروزکوه محدوده سرخ کلا ترافیک نیمه‌سنگین گزارش شده است.
وی اعلام کرد که محور پونل _خلخال در استان گیلان به علت بارش سنگین برف و کولاک و ریزش بهمن مسدود شده است.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا تاکید کرد که سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.