سیاسی print
قدرت نظامی ما برای این است که گرگ های مستکبر خیال تجاوز را هم به خود ندهند/ رژیم صهیونیستی بخواهد غلطی کند، تل آویو و حیفا را با خاک یکسان می کنیم
میزان
0 comment   8 visibility
جمعه 17 آذر 1396 ساعت 12:37
چکیده مطلب
خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: نظام اسلامی مصمم است بر قدرت موشکی بیفزاید که اگر روزی دیوانه‌ای به نام رژیم صهیونیستی بخواهد غلطی کند، تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان کنیم.
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، آیت‌الله سید احمد خاتمی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه تهران با اشاره به ضرروت مواظبت از نفوذ دشمن در همه ابعاد و حوزه‌ها، اظهار کرد: مطابق توصیه قرآنی باید مراقب باشیم مرز سیاسی نظام اسلامی آسیب نپذیرد. طبق حدیث معصوم باید از امامان حق اطاعت کنیم و آنها را تنها نگذاریم.
وی تصریح کرد: شاکله نظام سیاسی با رهبری شکل می‌گیرد. اگر در هر نظام سیاسی رهبری آسیب ببیند شاکله آن جامعه به هم خورده است.
آیت‌الله خاتمی افزود:  مطابق فرمایش مولا علی (ع) نخ تسبیحی که مهره‌ها را دور هم قرار می‌دهد، رهبر جامعه است . چنانچه آسیبی ببیند دانه‌ها از هم متفرق می‌شود و دیگر قابل اجتماع هم نیستند.
وی بیان داشت: علی(ع) تنها ماند و احسنت بر این شعار مکتبی شما که می‌گویید«ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند».
خطیب موقت نماز جمعه تهران، با بیان اینکه دومین مرزی که باید از آن حراست کنیم، مرز فرهنگی است، گفت: انقلاب اسلامی ما بر پایه مسائل فرهنگی شکل گرفت. فرهنگ ستم‌شاهی فروریخت و جای آن فرهنگ اسلامی آمد. اگر دشمنان بتوانند دوباره جابجایی صورت دهند و فرهنگ اسلامی جای خود را به فرهنگ دیگری بدهد تردید نکنید که انقلاب آسیب خواهد دید. این رخنه بسیار خطرناک است.
وی افزود: مقام معظم رهبری از آغاز رهبری خود از «ناتوی فرهنگی» و «شبیخون فرهنگی» می‌گویند؛ این نشان دهنده درک این خطر و خطرناک بودن این رخنه است.
آیت‌الله خاتمی تصریح کرد: در این عرصه نقش اول را علما و فرهیختگان دارند. نخبگان نباید در برابر انحراف فرهنگ آرام بگیرند.
وی در ادامه با اشاره به مرزبانی نظامی، اظهار کرد: در دنیایی که گرگ‌ها حکومت می‌کنند و منطق در کار آنها نیست. در دنیایی اینچنین نمی‌شود مسلح نبود و نمی‌شود مقتدر نبود. باید مقتدر بود.
خطیب موقت نماز جمعه تهران افزود: یک فرق بین اقتدار ما و اقتدار دیگران است. اقتدار دیگران برای تجاوز‌گری است و اقتدار ما برای بازدارندگی است. قدرت نظامی ما برای بازدارندگی است.برای این است که گرگ‌های مستکبر خیال تجاوز را هم به خود ندهند.
وی تاکید کرد: ما موشک داریم و هر چقدر هم که بتوانیم بر بُرد موشک‌هایمان اضافه می‌کنیم تا خواب راحت را از چشم کاخ‌سفیدنشینان بگیریم.
آیت‌الله خاتمی تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرمودند مواجهه با خصومت دشمنان در گروی توانایی نیروی‌های مسلح است.
وی با بیان اینکه سراغ بمب اتم نمی‌رویم چرا که پیغمبر اکرم(ص) ما را از سلاح کشتار جمعی منع کرده‌اند، اظهار کرد:به فضل خدا در عرصه قدرت موشکی، نظام اسلامی مصمم است بر قدرت موشکی بیفزاید که اگر روزی دیوانه‌ای به نام رژیم صهیونیستی بخواهد غلطی کند، تل آویو و حیفا را با خاک یکسان کنیم.
خطیب موقت نماز جمعه تهران، گفت:برخورد سردار سلیمانی با نامه رئیس دستگاه اطلاعاتی آمریکا، برخورد عزت‌مندانه‌ای بود و نامه وی را باز نکرد و پس فرستاد.
وی با تبریک قهرمانی تیم ملی وزنه‌برداری در مسابقات جهانی،افزود: اقدام «علیرضا کریمی» در مسابقه ندادن با نماینده رژیم صهیونیستی از پیروزی کمتر نیست و نماد عزت ایرانیان شد. ما به چنین ورزش و ورزشکاری می‌بالیم.
خبر در حال تکمیل است...
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.