ورزشی print
پایان کار شمشیربازان اپه ایران در جدول ۶۴ نفره جام جهانی قطر
مهر
0 comment   6 visibility
شنبه 18 آذر 1396 ساعت 09:40
چکیده مطلب
شمشیربازان اسلحه اپه ایران در جدول ۶۴ نفره مسابقات جام جهانی قطر به کار خود پایان دادند.
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، دیدارهای انفرادی رقابت‌های شمشیربازی جام جهانی قطر روز گذشته برگزار شد. طاهر عاشوری، محمد رضایی، امیررضاکنعانی و حسین جعفری نمایندگان ایران در این رقابت ها بودند که در جدول ۶۴ نفره به کار خود پایان دادند.
طاهر عاشوری در دور مقدماتی با غلبه بر حریفانی از کویت، چین و اتریش و باخت برابر اکراین، کره جنوبی و فرانسه به دور حذفی صعود کرد. در این مرحله عاشوری با غلبه بر نماینده لهستان به جدول ۶۴ نفره صعود کرد  اما در این مرحله برابر حریفی از هنگ کنگ شکست خورد و از دور مسابقات کنار رفت.
محمد رضایی  با دو پیروزی برابر نمایندگان آلمان  و چین و چهار باخت مقابل شمشیربازانی از فرانسه،‌ سنگاپور، سوئیس و هنگ کنگ به جدول ۱۲۸ نفره صعود کرد.  در این مرحله  ۱۱ بر ۱۵ نتیجه را به  حریف کره ای خود واگذار کرد  از دور مسابقات کنار رفت.
امیر رضا کنعانی دیگر شمشیرباز ایران با دو برد مقابل ورزشکاران انگلیس و لهستان و چهار  باخت برابر رقبایی از سوئیس، روسیه، فرانسه و کلمبیا به جدول  ۱۲۸ نفره صعود. در گام بعدی پس از  برد مقابل حریفی از مراکش به جدول  ۶۴ نفره راه یافت و در این مرحله برابر حریفی از مجارستان با نتیجه ۵ بر ۱۵  شکست خورد  و از ادامه مسابقات بازماند.
حسین جعفری آخرین نماینده  با یک پیروزی  مقابل شمشیرباز قطری و باخت برابر حریفانی از لهستان، اوکراین، فرانسه، ایتالیا و چک از گردونه مسابقات خارج  و موفق به صعود به دور حذفی نشد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.