استان ها print
۸۵درصد فارغ التحصیلان حوزه کشاورزی جذب بازار کار شده اند
مهر
0 comment   9 visibility
شنبه 18 آذر 1396 ساعت 14:42
چکیده مطلب
بندرعباس - معاون آموزشی مرکز تحقیات و آموزش کشاورزی هرمزگان گفت: ۸۵درصد فارغ التحصیلان حوزه کشاورزی جذب بازار کار شده اند.
به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از جهادکشاورزی هرمزگان، علیرضا نظری بیان داشت: با بررسی های انجام شده طی ۱۰سال فعالیت مرکزتحقیات و آموزش کشاورزی ۸۵در صد فارغ التحصیلان بخش کشاورزی شاغل می باشند.
معاون آموزشی مرکز تحقیات و آموزش کشاورزی هرمزگان گفت: در گزارش سالانه آموزش بهره برداران وزات جهاد کشاورزی آمده است که ۶۱درصد از دوره های آموزشی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی استان در راستای اهداف سیاست اقتصادی مقاومتی بود لذا از این حیث هرمزگان رتبه ۷کشوری را دارد.
نظری با تشریح عملکرد مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی استان افزود: این مرکز در ۴ بخش آموزش کارکنان سازمان جهادکشاورزی، آموزش کشاورزان، آموزش علمی کاربردی و کاردانش فعالیت می کند.
وی خاطرنشان کرد: اخیرا با همکاری برنامه پنجه کار آفرین شبکه چهار از فعالیت های علمی دانشجویی در رشته های پرورش میگو و گیاه پزشکی گزارش تهیه شد.
نظری گفت: در برنامه پنجه کار آفرین ۳۰ دانشجو و ۴ استاد حضور داشتند که در خصوص روند آموزش ها دانشگاه توضیح دادند.
نظری عنوان کرد: در حوزه علمی کاربردی ۲۵۵نفر دانشجو در مقطع کاردانی و کارشناسی در رشته های شیلات، گیاهپزشکی، بهداشت یار دامپزشکی در این مرکز مشغول به تحصل هستند.
وی ادامه داد: همچنین ۱۸۰نفر دانش آموز کار ودانش دراستان با نظارت این مرکز آموزشی  مشغول به تحصیل می باشند که ۴۰نفر این دانش آموزان در مرکز آموزشی شهرستان حاجی آباد و مابقی در هنرستان های کشاورزی آموزش و پرورش در حال علم آموزی هستند.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.