استان ها print
کار پیشگیرانه نیازمند همت جمعی است
مهر
0 comment   9 visibility
یکشنبه 19 آذر 1396 ساعت 13:23
چکیده مطلب
ایلام-جانشین انتظامی استان ایلام با بیان اینکه جنگ نرم یکی از پیشرفته ترین جنگ ها است، گفت: برای آنکه در مقابل این جنگ نرم کار پیشگیرانه انجام دهیم نیازمند همت جمعی هستیم.
به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ حسن کاظمی امروز در جمع دانش آموزان مدرسه دخترانه شمس شهر ایلام اظهار داشت: جنگ نرم که در راس آن فضای مجازی قرار دارد، دارای ظاهری فریبنده اما باطنی ویرانگر است.
وی افزود: یکی از مشکلات ما در کشور بروز آسیب‌های اجتماعی است که اینها همه حساب شده و توسط دشمنان طراحی شده و قشر جوان و نوجوان ما را مورد هدف قرار داده است.
جانشین انتظامی استان ایلام با اشاره به اینکه دشمن در جنگ سخت هشت ساله دفاع مقدس ناکام ماند، گفت: دشمن برنامه ریزی کرده تا با توسعه جنگ نرم، فرهنگ ایثار و خدا باوری را از جامعه بگیرد.
وی افزود دشمن در چند جبهه بر روی جوانان متمرکز شده که مهمترین آنها، استفاده از فضای مجازی، ترویج بدحجابی و مصرف مواد مخدر است.
سرهنگ حسن کاظمی تصریح کرد: دشمن در فضای مجازی به دنبال تغییر دادن افکار و فرهنگ جوانان و نوجوانان است و یکی از اقداماتی که انجام دادند همین ترویج بازی نهنگ آبی بود که آخر آن به خودکشی ختم می شد.
وی یادآور شد: یکی دیگر از حربه های دشمن ترویج بدحجابی و بی حجابی است چرا که می‌داند حجاب ، سد محکمی است و با ترویج آن می خواهد این سد را بشکند.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.