ورزشی print
دعوت از 2 والیبالیست همدانی به اردوی تیم ملی پاراآسیایی جاکارتا
ایرنا
0 comment   2 visibility
یکشنبه 19 آذر 1396 ساعت 22:54
چکیده مطلب
همدان ایرنا- مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان همدان گفت: 2 والیبالیست همدانی به منظور حضور در بازی های پاراآسیایی جاکارتا و جهانی هلند اردوی تیم ملی والیبال نشسته همدان دعوت شدند.
حمدالله چاروسایی روز یکشنبه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا اظهار کرد: زهرا نجاتی عارف، لیلا قادری هر 2 از همدان ملی پوشان دعوت شده به این اردو هستند که از فردا 20 آذر ماه جاری وارد کمپ تیم های ملی جانبازان و معلولان می شوند.
وی اضافه کرد: اردوی تیم ملی با سرمربی گری فریبا سلیمانی و همراهی مریم ایرانمنش، مربی تیم ملی و سمیرا محمدی، مربی بدن ساز برگزار می شود و طاهره صادقیان و پروانه باغبان نیز به عنوان مربیان مهمان در کنار تیم ملی حضور دارند.
وی بیان کرد: برای اولین بار است که تیم بانوان ایران در مسابقات جهانی شرکت می کند و هدف اصلی این تیم حضوری موفق در بازهای پاراآسیایی جاکارتا و کسب سهمیه پارالمپیک 2020 است.
وی یادآور شد: این اردوی تیم ملی از 21 لغایت 28 ماه جاری در تهران پیگیری می شود.
تیم ملی والیبال نشسته بانوان دو رویداد مهم را پیش رو دارد؛ مسابقات جهانی هلند و بازی های پاراآسیایی جاکارتا را در پیش دارد.
هم اکنون 170 ورزشکار جانباز و معلول در رشته های مختلف در سطح استان همدان فعالیت دارند که 51 نفر از این ورزشکاران را بانوان تشکیل می دهند و در رشته های والیبال، تنیس روی میز، شنا و دو ومیدانی تمرین و مسابقه می دهند.
زهرا نجاتی عارف همراه تیم ملی والیبال نشسته بانوان سابقه کسب عنوان نایب قهرمانی رقابت های پاراآسیایی اینچئون و حضور در پاراالمپیک ریو را در کارنامه قهرمانی خود دارد.
7520/2090
خبرنگار: میثم ناصرنژاد** انتشار دهنده: سعید زارع کندجانی
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.