فناوری print
مقایسه تعرفه اینترنت غیرحجمی شرکت ها؛ سرعت 4 مگابیت بر ثانیه
فارنت
0 comment   1 visibility
سه شنبه 21 آذر 1396 ساعت 22:00
چکیده مطلب
با اعلام شدن تعرفه‌های اینترنت غیرحجمی، بیشتر نگاه‌ها به سمت قیمت سرعت 16 مگابیت بر ثانیه متمرکزشده است. حال‌آنکه بسیاری از کاربران مشتری سرعت‌های پایین‌تری مانند 4 مگابیت بر ثانیه هستند.
پیش‌ازاین در فارنت در یک جدول به مقایسه تعرفه‌های اینترنت غیرحجمی سرویس‌دهندگان در سرعت 16 مگابیت بر ثانیه و همچنین سرعت 8 مگابیت بر ثانیه پرداختیم. حالا در این یادداشت بازهم در جدولی مشابه به مقایسه تعرفه‌های اینترنت غیرحجمی شرکت‌ها، این بار در سرعت 4 مگابیت بر ثانیه می‌پردازیم.
جدول مقایسه تعرفه‌های اینترنت غیرحجمی شرکت‌ها؛ سرعت 4 مگابیت بر ثانیه همان‌طور که در سرعت‌های 16 مگابیت و 8 مگابیت های‌وب بیشترین حجم را ارائه می‌کرد، در سرعت 4 مگابیت بر ثانیه نیز های‌وب همچنان ارزان‌ترین سرویس‌دهنده است. پارس آنلاین نیز به شکلی مشابه در سرعت 4 مگابیت بر ثانیه نیز گران‌ترین سرویس‌دهنده است. بر اساس بخشنامه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، شرکت‌ها موظف‌اند حجم سرویس‌های رایگان خود مانند سرویس دانلود شبانه را نیز اعلام کنند. شرکت فن آوا با اعلام 158 گیگابایت ترافیک بین‌الملل رایگان برای دانلود شبانه، در این فهرست جذابیت فراوانی را برای مشتریان ایجاد کرده است.
هزینه‌های دیگر در همین خصوص..
مقایسه تعرفه اینترنت غیرحجمی شرکت‌ها؛ سرعت 8 مگابیت بر ثانیه
۲۱ آذر, ۱۳۹۶
مقایسه تعرفه اینترنت غیر حجمی شرکت‌ها؛ سرعت 16 مگابیت بر…
۲۱ آذر, ۱۳۹۶
علاوه بر هزینه‌ای که باید بابت رانژه پرداخته شود، برخی کاربران مجبور به پرداخت هزینه دیگری نیز هستند. اگر قادر به نصب و راه‌اندازی سرویس خود نباشید، شرکت‌های سرویس‌دهنده کارشناس خود را به محل شما اعزام می‌کنند تا اینترنت شمارا نصب کند. این کار چیزی حدود 15 هزار تومان برای کاربر هزینه خواهد داشت. درصورتی‌که کاربری خود قادر به راه‌اندازی اینترنت خود باشد نیازی به پرداخت این مبلغ ندارد.
آیا قیمت‌ها تغییر می‌کند؟ به نظر می‌آید پس از تلاطمی کوچک، تعرفه‌های اینترنت غیرحجمی شرکت‌ها به ثبات نسبی‌ای رسیده است. بااین‌حال با توجه به شرایط بازار رقابت همچنان احتمال تغییر تعرفه‌ها می‌رود. علاوه بر این وزیر ارتباطات چندی پیش در مصاحبه‌ای در پاسخ به انتقاد کم بودن حجم سقف مصرف منصفانه، اظهار کرد که پس از چند ماه این حجم‌ها نیز افزایش خواهند یافت.
با هرگونه تغییر احتمالی در تعرفه‌های اینترنت غیرحجمی ، این مطلب باقیمت‌ها و حجم‌های جدید به‌روزرسانی می‌شود.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.