استان ها print
متخلفان شکارغیرمجاز در میامی دستگیر شدند/ کشف ۵قبضه سلاح
مهر
0 comment   4 visibility
چهارشنبه 22 آذر 1396 ساعت 09:27
چکیده مطلب
شاهرود - رئیس اداره حفاظت محیط زیست شاهرود با بیان اینکه متخلفان شکار غیرمجاز غیر بومی در بخش کالپوش میامی دستگیر شدند، گفت: از متخلفان پنج قبضه سلاح و لاشه کبک کشف و ضبط شد.
علی اکبر قربانلو در گفتگو با خبرنگار مهر، از دستگیری متخلفان شکارغیرمجاز اهل گنبد در میامی خبر داد و ضمن تشریح آن ابراز داشت: طی گزارش موثق همیاران محیط زیست از حضور تعدادی متخلف از شهرستان گنبد در یکی از آغل های دامداری روستای نام نیک بخش کالپوش میامی ماموران موظف با ورود به منطقه، در اتاقک مزرعه کشاورزی تا نزدیکی صبح مستقر شدند.
وی افزود: ساعت ۴:۳۰ روز سه شنبه علیرغم بارش برف شدید ماموران به طرف آغل مورد نظر حرکت کردند که با ملحق شدن عوامل پاسگاه نیروی انتظامی کالپوش در فاصله ۵۰۰متری آغل خودرو را رها و مسیر پیاده طی شد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شاهرود با بیان اینکه سلاح های کشف شده از متخلفان ساچمه زنی بودند، ابراز داشت: بعد از روشن شدن هوا و ورود به داخل آغل پنج قبضه سلاح غیر مجاز به همراه ۱۰۸ تیر فشنگ ساچشمه، یک قبضه سلاح مجاز، لاشه یک قطعه کبک و سه قطعه کبک زنده از متخلفان کشف و پرونده آن ها تحویل مراجع قضایی میامی شد.
قربانلو تاکید کرد: از جوامع بومی و محلی و طبیعت دوستان تقاضا داریم چنانچه در منطقه سکونت خود متوجه رد یا نشانی از حضور شکارچیان غیرمجاز شدند بلافاصله مراتب را به محیط زیست شهرستان اطلاع دهند تا در اسرع وقت نسبت به رفع آن رسیدگی شود.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.