اجتماعی print
پذیرش مقالات و ثبت نام هفدهمین کنفرانس بین المللی حمل و نقل و ترافیک آغاز شد
میزان
0 comment   3 visibility
چهارشنبه 22 آذر 1396 ساعت 10:20
چکیده مطلب
هفدهمین کنفرانس بین المللی حمل و نقل و ترافیک در ۱۲ محور علمی و با همکاری بیش از ۵۰ نفر از استادان دانشگاه‌های کشور در روز‌های ۲۹ و ۳۰ بهمن ماه سال جاری در ۱۰ سالن مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود.
به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، محسن پورسیدآقایی، معاون شهردار و رئیس هفدهمین کنفرانس بین المللی حمل و نقل و ترافیک گفت: کنفرانس حمل و نقل و ترافیک، مهمترین رویداد علمی کشور در حوزه مهندسی حمل و نقل و ترافیک است که شانزدهمین دوره‌ی آن در ۲۲ سال گذشته با حضور استادان و اندیشمندان خارجی و داخلی با موفقیت برگزار شده است.
وی ارائه آخرین دستاورد‌های تحقیقاتی انجام شده محققان و متخصصان حمل و نقل و بهره گیری از نتایج علمی این پژوهش‌ها در حوزه‌های اجرایی را از اهداف اصلی این کنفرانس برشمرد و افزود: زمینه سازی برای تبادل نظرو تعامل فعالان عرصه حمل ونقل بابخش‌های دانشگاهی وپژوهشی داخلی وخارجی و ایجاد شرایط مناسب برای ارائه ایده‌های نوین و استفاده از تجارب کاربردی و مدیریت دانش ترافیک از مهمترین اهداف این کنفرانس است.
معاون شهردار و رئیس کنفرانس بین المللی حمل و نقل و ترافیک خاطرنشان کرد: براساس پیش بینی و برنامه ریزی‌های صورت گرفته، بخشی از مقالات رسیده به دبیرخانه به صورت سخنرانی و بخشی دیگر به صورت پوستر در روز‌های همایش ارائه می‌شود و کلیه مقالات برگزیده علاوه بر انتشار در کتاب مجموعه مقالات، در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) نیز نمایه می‌شود.
پورسید آقایی در خصوص نحوه دریافت و داوری مقالات تصریح کرد: دریافت، ارجاع، داوری و کلیه مراحل علمی این کنفرانس صرفا به صورت الکترونیک و از طریق پایگاه اینترنتی کنفرانس و در قالب ضوابط و استاندارد‌های تعریف شده که در سایت قابل دسترسی است، انجام می‌شود و خارج از این مکانیزم مقالات پذیرش و ارزیابی نمی‌شود.
وی در ارتباط با بخش‌های جنبی این کنفرانس نیز گفت: در کنار بخش علمی و کارگاه‌های تخصصی و ارائه مقالاتی که به صورت پوستر انجام می‌شود، نمایشگاهی برای ارائه آخرین دستاورد‌ها وفناوری‌های صنعت حمل و نقل و ترافیک برگزار و همچنین شرکت ها، سازمان ها، مؤسسات و مراکز علمی و دانش بنیان و کارآفرینان برتر این حوزه نیز معرفی می‌شوند.
معاون شهردارتهران دانشگاه‌های صنعتی شریف، تهران، علم و صنعت، صنعتی امیرکبیر، تربیت مدرس، بین المللی امام خمینی (ره)، علامه طباطبایی، آزاد اسلامی و گیلان را از حامیان دانشگاهی این کنفرانس برشمرد.
گفتنی است، فرآیند دریافت و پذیرش مقالات در این کنفرانس از ۲۰ آذر ماه از طریق سایت اینترنتی http:// ictte.ir آغاز شده و استادان، دانشجویان، کارشناسان حوزه حمل و نقل بویژه کارشناسان و مدیران حمل و نقل و ترافیک شهری می‌توانند برای شرکت در این کنفرانس و بهره مندی از مطالب و مقالات علمی این رویداد، به این پایگاه اینترنتی مراجعه و ضمن کسب اطلاعات کامل از فرآیندها، ابعاد و محور‌های علمی کنفرانس، مقالات خود را برای دبیرخانه همایش ارسال کنند.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.