ورزشی print
قهرمانی تیم ملی سپک تاکرای بانوان در مسابقات جهانی سرمایه ارزشمند کشور است
ایرنا
0 comment   4 visibility
یکشنبه 26 آذر 1396 ساعت 15:19
چکیده مطلب
اراک - ایرنا - استاندار استان مرکزی گفت: قهرمانی غرورآفرین تیم ملی سپک تاکرا بانوان ایران در مسابقات جهانی سال 2017با حضور ورزشکاران زن اراکی، سرمایه ای ارزشمند برای کشور و استان مرکزی است.
سید علی آقازاده روز یکشنبه در پیامی که نسخه ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت افزود: درخشش ورزشکاران اراکی در تیم ملی سپک تاکرای بانوان ایران در مسابقات جهانی سال 2017 برای نخستین بار رقم خورد وموجب شادمانی، غرور و سربلندی ملت بزرگ ایران و مردم استان مرکزی شد و بار دیگر شایستگی های بانوان کشور را به اثبات رساند.
وی اظهار کرده است: کسب مدال طلای بخش بانوان سپک تاکرای ایران نشان از توانمندی ورزشکاران و بانوان دارد که به مانند گذشته با همت والای خود و با امید و توکل به خداوند متعال پرچم سرافرازی کشور را بر بلندای سکوهای افتخار برافراشته‌اند.
استاندار مرکزی در این پیام موفقیت تیم سپک تاکرای بانوان کشور را به جامعه ورزشی، مربیان و اعضای تیم ملی سپک تاکرای بانوان، ‌خانواده‌های این ورزشکاران و مردم استان تبریک گفت.
تیم های ملی بانوان و مردان ایران روز جمعه گذشته در بخش دبل و در رده دیویژن A مسابقات جهانی سپک تاکرا در بانکوک تایلند به ترتیب قهرمان و نایب قهرمان شدند.
6991/6013/خبرنگار:معصومه ابراهیمی***انتشاردهنده:مژگان حیدری
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.