سیاسی print
وزارت امور خارجه حمله تروریستی به یک کلیسا در پاکستان را محکوم کرد
میزان
0 comment   7 visibility
دوشنبه 27 آذر 1396 ساعت 09:23
چکیده مطلب
سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن محکومیت حمله تروریستی به یک کلیسا در پاکستان گفت: بقایای تروریست‌های داعش با حملات کور و سبعانه به دنبال تداوم آشوب و ناامنی در منطقه و جهان‌اند.
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، بهرام قاسمی حمله تروریستی به کلیسایی در شهر کویته پاکستان را محکوم و آنرا اقدامی بیرحمانه و کور علیه انسان‌های بی گناه دانست.
قاسمی ضمن تسلیت به ملت و دولت پاکستان و ابراز همدردی با خانواده قربانیان این حادثه گفت: بقایای تروریست‌های تکفیری - صهیونیستی داعش که با حمایت‌های برخی کشور‌های منطقه‌ای و فرامنطقه ای، سر از خاورمیانه در آورده و شکست‌شان در سوریه و عراق قطعی شده است، با پراکندگی در منطقه به کشتار و ریختن خون انسان‌های بی گناه با هر مذهب و عقیده و در هر گوشه از جهان که بتوانند می‌پردازند و در دوره بعد از شکست، می‌کوشند از طریق حملات تروریستی کور، بی هدف و پراکنده، در میان ملت‌ها رعب و وحشت ایجاد و اراده و وحدت آن‌ها را تضعیف کند.
سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: اگر چه بزرگ‌ترین گروه تروریستی در جهان به رغم میل باطنی بدخواهان و با اراده پولادین دولت‌ها و ملت‌های منطقه از هم پاشید، اما بقایای آن‌ها با دست یازیدن به چنین اعمال کور و سبعانه‌ای در صدد زنده نگاه داشتن تفکر تروریستی اند تا همچنان منطقه و جهان را در آشوب و ناآرامی نگاه دارند.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.