ورزشی print
اردونشینان تیم ملی هندبال معرفی شدند/ لژیونرها در خدمت تیم ملی
مهر
0 comment   6 visibility
چهارشنبه 29 آذر 1396 ساعت 12:05
چکیده مطلب
«بوروت ماجک» و دستیارانش به منظور برپایی اردوی تیم ملی ۲۰ بازیکن از جمله لژیونرهای ایرانی را به تمرین تیم ملی دعوت کردند.
به گزارش خبرنگار مهر، « بوروت ماجک» سرمربی اسلوونیایی تیم ملی قرار است پنجشنبه ۳۰ دی ماه وارد ایران شود و طبق اعلام قبلی فدراسیون با توجه به شناخت قبلی از بازیکنان ایرانی و دیدن فیلم مسابقه هندبالیست ها و مشورت از دستیارانش نفرات دعوت شده به تیم ملی را اعلام کرد.
به این ترتیب قرار است ششمین اردوی آمادگی تیم ملی هندبال کشورمان از صبح جمعه اول دی ماه در محل تالار هندبال برگزار شود. فدراسیون هندبال از ۲۰ بازیکن شاغل در لیگ های  داخلی و لیگ های خارجی دعوت کرده تا از عصر روز پنجشنبه خود را به سرپرست تیم ملی معرفی نمایند.
ششمین اردوی آمادگی تیم ملی به منظور حضور پرقدرت در بازیهای قهرمانی آسیا  با حضور سرمربی خارجی تیم ملی از اول تا سوم دی ماه در تهران برگزار میگردد.
اسامی افراد دعوت شده به اردو به این ترتیب است:
مجتبی حیدرپور ، امین کاظمی، افشین صادقی، امین یوسفی نژاد، مهرداد صمصامی، احسان ابوئی، جلال کیانی، سجاد ندری، میلاد مسائلی، محمد قاسمی، مهدی بیجاری، سلامان بربط، علی رحیمی، اله کرم استکی، سجاد استکی، سید علیرضا موسوی، محسن باباصفری، شاهو نصرتی، سعید حیدری راد و پویا نوروزی نژاد
«بوروت ماجک» به عنوان سرمربی، علیرضا حبیبی مربی  و شهداد مرتجی مربی دروازهبان ها به همراه سید مرتضی ازقندی فیزیوتراپ و تیمور درزابی سرپرست مسئولیت هدایت ملیپوشان را برعهده دارند.
مسابقات هندبال قهرمانی آسیا و انتخابی دیدارهای جهانی بهمن ماه در کره جنوبی برگزار می شود.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.