اجتماعی print
مردم برای امنیت بیشتر از تهران خارج شوند
برترین ها
0 comment   17 visibility
پنجشنبه 30 آذر 1396 ساعت 14:43
چکیده مطلب
استاندار تهران با اشاره به وقوع زلزله در شب گذشته گفت: ورزشگاه ها و حرم مطهر امام خمینی دیشب پذیرای مردم بود و این مکان ها امنیت بهتری نسبت به دیگر مکان‌ها دارند؛ مردم در صورت امکان برای امنیت بیش‌تر مردم از تهران خارج شوند و در شهر خطوط ویژه را برای عبور و مرور انتخاب نکنند.
استاندار تهران گفت: شهر تهران با جمعیت ۵/۵ میلیون دیشب شرایط سختی داشت به سازمان‌های مربوطه برای حضور در شرایط اضطرار در شهر و شهرستان‌های استان تهران آماده باش اعلام شد.
محمد حسین مقیمی استاندار تهران گفت: ستاد مدیریت بحران در شهرداری تهران تشکیل شد. هم‌چنین مدیریت شهر تهران با شهردار تهران و استان تهران با استاندار است.
وی افزود: برای جلوگیری از تداخل تقسیم کار شد و جلسات متعدد تشکیل شد.
مقیمی با اشاره به وقوع زلزله در شب گذشته گفت: به شهرستان های استان ابلاغ شد آماده باشند. از شب گذشته هلال احمر، اورژانس، بیمارستان ها، اداره برق، آب و فاضلاب و مخابرات آماده باش کامل هستند.
وی در ادامه افزود: هلال احمر که مسوول امداد ونجات است امکانات را در اختیار دارد و از دیشب در آماده‌باش کامل است.
مقیمی اظهار داشت: در تهران به دلیل ایجاد آرامش و جلوگیری از آلودگی هوا روز پنج‌شنبه تعطیل اعلام شد.
استاندار تهران افزود: از الان تا زمانی که به شرایط عادی باز گردیم شرایط اضطرار است و اگر لازم باشد چادر و اسکان اضطراری در تهران در نظر گرفته و توزیع خواهد شد.
مقیمی در پایان گفت: ورزشگاه ها و حرم مطهر امام خمینی دیشب پذیرای مردم بود و این مکان ها امنیت بهتری نسبت به دیگر مکان‌ها دارند؛ مردم در صورت امکان برای امنیت بیش‌تر مردم از تهران خارج شوند و در شهر خطوط ویژه را برای عبور و مرور انتخاب نکنند.
برچسب ها
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.