ورزشی print
مربی نفت آبادان: وضعیت باشگاه خوب است و می دانیم بازی سختی با استقلال داریم
جام نیوز
0 comment   7 visibility
شنبه 2 دی 1396 ساعت 15:31
چکیده مطلب
مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: به جایگاه استقلال نگاه نمی‌کنیم و می‌دانیم فردا بازی بسیار سختی خواهیم داشت.
به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، علی نظرزاده که به جای فراز کمالوند در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر استقلال حاضر شده بود، گفت:  دو بازی مهم (یکی در لیگ و دیگری در جام حذفی) برابر استقلال داریم که شرایط هر دو دیدار متفاوت است.
وی افزود: شرایط تیم پس از جام حذفی خوب است. خبرهای خوبی از باشگاه رسیده است. به جایگاه استقلال نگاه نمی‌کنیم و می‌دانیم فردا بازی بسیار سختی خواهیم داشت. امیدوارم فردا تماشاگران هر دو تیم شاهد بازی خوبی باشند. خوشبختانه محروم و مصدومی هم نداریم.
مربی تیم فوتبال نفت آبادان خاطرنشان کرد: بحث بازی با پرسپولیس با دیدار فردا برابر استقلال فرق می‌کند. وقتی در لیگ برتر مقابل پرسپولیس بازی کردیم، شرایط خوبی نداشتیم و بازیکنان تمرین نکرده بودند. شرایط اما، الان خوب است و فردا تیم متفاوتی نسبت به بازی قبل خواهید دید.
نظرزاده در مورد شرایط مالی باشگاه گفت: وضعیت باشگاه خوب است. کمالوند به آبادان رفته تا در جلسه هیئت مدیره شرکت کند. پول به بازیکنان نرسیده اما خبرهای موثقی رسیده که این اتفاق می‌افتد و خبرهای خوبی می‌رسد.
مدیر رسانه‌ای صنعت نفت در پایان نشست خبری گفت: جلسه چهار ساعته خوبی بین کمالوند و مدیریت باشگاه و هیئت مدیره برگزار شد. کمالوند برای فسخ قرارداد به سازمان لیگ رفت، اما جلسه خوبی با مدیریت باشگاه داشت و به او برای ادامه همکاری همه چیز را ثابت کردند.
تسنیم
451
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.