استان ها print
سیستم دفع آب های سطحی زیرگذر شهرک دامپروری جهان آباد تکمیل شود
مهر
0 comment   13 visibility
یکشنبه 3 دی 1396 ساعت 16:43
چکیده مطلب
فامنین - فرماندار فامنین گفت: اجرای سیستم دفع آب‌های سطحی زیرگذر شهرک دامپروری جهان‌آباد به دلیل کمبود اعتبار نیمه‌کاره مانده و باید تکمیل شود.
به گزارش خبرنگار مهر، سید مجید شماعی ظهر یکشنبه در حاشیه برگزاری کمیسیون ایمنی و حمل و نقل با موضوع آبگرفتگی زیرگذرها در فصول بارشی و ایجاد مشکلات عبور و مرور برای مردم از زیر گذر شهرک دامپروری جهان آباد و چند زیر گذر دیگر بازدید کرد.
فرماندار فامین ضمن دستور پیگیری رفع مشکل توسط مدیر راهداری و حمل ونقل شهرستان از طریق شرکتهای ساخت، توسعه و بهره برداری گفت: تعدادی از زیرگذرها به دلیل نداشتن سیستم دفع آب سطحی پس از هر بارندگی دچار آبگرفتگی می شوند و رفت و آمد از آنها  غیرممکن است.
شماعی بابیان اینکه بارها اعضای شوراهای اسلامی روستاها با ارسال نامه به فرمانداری خواستار رسیدگی به این معضل شده اند، گفت: اطلاع رسانی لازم و کافی از طریق دهیاران در خصوص عواقب ریختن نخاله درحاشیه راه ها و زیرگذرها نیز در این زمینه بی تاثیر نیست.
وی با بیان اینکه ریختن نخاله در اطراف زیرگذرها باعث شده تا آب های سطحی از مسیر اصلی خود خارج و داخل زیرگذرها جمع شود، گفت: اجرای سیستم دفع آب های سطحی زیرگذر شهرک دامپروری جهان آباد به دلیل کمبود اعتبار نیمه کاره مانده است و در زمان بارندگی و بسته شدن زیرگذرها مردم با  مشکلات عدیده ای مواجه می شوند.
وی در پایان این بازدید اظهار داشت: اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای باید مشکلات زیرگذرها را از طریق طرح موضوع در جلسه کمیسیون ایمنی و حمل و نقل استان تا جایی که به نتیجه مطلوب برسیم  پیگیری کند چرا که این زیرگذرها مربوط به راه آهن و آزاد راه بوده و در مسیر راههای ملی احداث شده اند.
شماعی گفت: درنظر گرفتن تمهیدات لازم برای دفع آب های سطحی و جلو گیری از جمع شدن آب درکف زیرگذرها الزامی است.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.