استان ها print
نمایش تئوری میس کال در تالار هنر اصفهان به صحنه رفت
مهر
0 comment   8 visibility
دوشنبه 4 دی 1396 ساعت 09:52
چکیده مطلب
اصفهان - مدیر تالار هنر اصفهان از به صحنه رفتن نمایش «تئوری میس کال» به کارگردانی رهام بحیرایی در تالار هنر اصفهان خبر داد.
محمدرضا رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، در ارتباط با نمایش‌های زمستانی تالار هنر اصفهان اظهار داشت: نمایش «تئوری میس کال» به نویسندگی محسن رهنما و کارگردانی رهام بحیرایی تا ۲۲ دی ماه از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در تالار هنر اصفهان واقع در میدان لاله، جنب فروشگاه رفاه اجرا می‌شود.
وی به بازیگران این تئاتر اشاره کرد و گفت: محمد ترابی، الهام رضایی، مهرزاد مشکل گشا و مهسا کاظمی در این نمایش به ایفای نقش پرداخته‌اند.
«ماه روی تپه» به نویسندگی گلین گرفیت در سالن اصلی تالار هنر
مدیر تالار هنر اصفهان با اشاره به اینکه تئاتر «ماه روی تپه» به نویسندگی گلین گرفیت و به کارگردانی مجید یوسفی تا ۱۲ دیماه از ساعت ۱۹ در سالن اصلی تالار هنر اجرا می شود، ابراز داشت: داستhن این نمایش از این قرار است که دو خواهر به همراه فرزند خواهرشان؛ سیدنی، در کلبه‌ای روی تپه زندگی می‌کنند تا اینکه خواهر کوچک‌تر با توجه به رفتارهای سیدنی تصور می‌کند وی قصد کشتن آنها را دارد و در ادامه اتفاقاتی رخ می‌دهد.
رهبری اضافه کرد: مریم قدیری، سپیده شادبخت، حسین مهران پور، محمد محمودی، روژان توکلی، شهزاد شیروانی، ایرضرا پیرزاده نوری و علیرضا پیرزاده نوردی در این نمایش بازی می کنند.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.