ورزشی print
برزگر: بحث تعلیق کشتی ایران بسیار جدی است
مشرق
0 comment   5 visibility
دوشنبه 4 دی 1396 ساعت 10:17
چکیده مطلب
عضو شورای فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد گفت: بحث تعلیق کشتی ایران بسیار جدی است و باید از طرف مسئولان ذیربط دنبال شود.
به گزارش مشرق، منصور برزگر با بیان این مطلب اظهار داشت: خوشبختانه از زمانی که خادم به عضویت هیئت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی در آمده است و در این سال های حضورش در راس فدراسیون، ارتباط خوبی با کشورهای دنیا و اتحادیه جهانی داشته است و بواسطه این ارتباط تاکنون بحث تعلیق کشتی ایران متوقف شده است.
وی ادامه داد: البته موضوع تعلیق کشتی ایران به دلیل مسئله علیرضا کریمی در رقابت های امیدهای جهان دیگر از حوزه اتحادیه جهانی کشتی خارج است و کمیته بین المللی المپیک به آن ورود کرده؛ بنابراین موضوع آن بسیار جدی است و اتحادیه جهانی نیز در این زمینه تحت فشار است.
عضو شورای فنی تیمهای ملی کشتی آزاد صریح کرد: قطعا تعلیق کشتی ایران فقط گریبانگیر این رشته نمی‌شود و با توجه به ورود IOC ممکن است در مسابقات بزرگتری همچون المپیک پای دیگر ورزش ها هم به آن کشیده شود.
وی تاکید کرد: سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان باید از طریق دولت و دستگاههای دیپلماسی و سایر مبادی ذیربط در این زمینه ورود کنند و ضرورت دارد، دکتر روحانی رئیس جمهور محترم نیز در این زمینه به ورزش کمک کنند.
برزگر خاطر نشان کرد: امیدوارم کشتی ایران از این حادثه سخت عبور کند، اما متولیان این رشته به تنهایی نمی‌توانند از این موضوع عبور کنند زیرا مسئله دیگر در محدوده اختیارات اتحادیه جهانی نیست و موضوع بسیار جدی تر از اینست که صرفا با سکوت از کنار آن رد شویم.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.