فناوری print
مدیران استارتاپ های میلیاردی در یک قاب
انا
0 comment   5 visibility
دوشنبه 4 دی 1396 ساعت 16:15
چکیده مطلب
بیش از ۷۰۰ نفر از فعالان مدیران میلیاردی استارتاپی در شب یلدا گرد هم آمدند تا برای آینده این حوزه تاثیرگذار در اقتصاد دانش بنیان برنامه‌ریزی و تصمیم گیری کنند.
به گزارش گروه علم و فناوری آنا از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شب یلدای امسال برای مدیران میلیاردی استارتاپی کشور که بازیگران جدی و جدید عرصه اقتصاد آینده کشور هستند شب ویژه‌ای بود.
بنیانگذاران استارتاپ‌های بزرگ و کوچک، مدیران صندوق‌های خطر‌پذیر، شتاب‌دهنده‌ها، فضا‌های اشتراکی، برگزار‌کنندگان ایونت‌ها و کلاس‌های آموزشی، چهره‌های مطرح فضای مجازی، همچنین حضور مدیران و کارشناسان ریاست جمهوری، قوه قضاییه، پلیس فتا، نهادهای نظامی و انتظامی ازطرفی شرکت مدیران یا کارشناسان ارشد سرمایه‌گذاران سنتی، بانک‌ها‌، هلدینگ‌های بزرگ مالی، اتحادیه‌ها و رسانه‌های سنتی از جمله کسانی بودند که در این جمع شاخص حضور داشتند.
این حضور فعال و پرشور آینده اقتصادی نوینی برای کشور نوید می دهد اقتصادی که مبتنی بر ایده های نو، فکر و اندیشه جوانان این سرزمین خواهد بود.
زیست بوم جدید نوآوری و کسب و کارهای نو مفاهیم نوینی هستند که به کمک توسعه استارتاپ‌ها و کسب و کارهای دیجیتالی ممکن می شود. «استارتاپ» چند سالی می شود که در ایران نیز رونق پیدا کرده است. برگزاری رویدادهای مختلف و گردهمایی های متعدد در طول سال‌های گذشته کمک کرده تا همزمان با دیگر کشور ها، کاربران ایرانی نیز در تب و تاب راه‌اندازی استارتاپ قرار بگیرند.
برگزاری شب یلدایی با رنگ و بوی استارتاپی یکی از تجارب جدید و ارزنده‌ای است که ماه‌های پایانی سال 96 اتفاق افتاد. این رویداد، نویدبخش روزهای خوب و امیدبخش برای کسب و کارهای مبتنی بر فناوری و نوآوری در کشور است.
حضور حداکثری مدیران جوان میلیاردی که چند سالی است اقتصاد سنتی کشور را به چالش کشیده‌اند و از اقتصادی سخن به میان می آورند که با خود مفاهیم جدیدی به ارمغان آورده است، می‌تواند راهکاری برای رفع مشکلات موجود در این حوزه و توسعه این نوع کسب و کارها در کشور باشد. چنین گردهمایی‌هایی می تواند جوانان مستعد و برتر کشور را امیدوار به اتفاقات خوب و موثر در آینده اقتصادی کشور کند، اتفاقی که تاکنون توانسته است تعداد قابل توجهی از جوانان مستعد را به بازگشت به ایران ترغیب کند.
باشد که بلندترین شب سال نویدبخش عمری طولانی و بلند برای اقتصاد دانش بنیان، زیست بوم نوآوری و کسب و کارهای نوین دیجیتالی در کشور باشد و هر روز شاهد حضور پررنگ جوانان با انگیزه و دارای ایده‌های نو در اقتصاد کشور باشیم.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.