سیاسی print
نجفی: فقدان اندیشه آیت الله هاشمی خلاء بزرگی برای نظام سیاسی کشور است
نامه نیوز
0 comment   21 visibility
سه شنبه 5 دی 1396 ساعت 07:40
چکیده مطلب
یک عضو فراکسیون امید مجلس گفت: فقدان حضور آیت‌الله هاشمی در لحظه لحظه یک سال گذشته ملموس و مشهود بود و امیدوارم با خوبان دیگری بتوانیم مسیر اعتدال، درک، تفاهم و کار جمعی را ادامه دهیم.
محمدرضا نجفی گفت: محور اندیشه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی آینده نگری، خردمندی، خیرخواهی، خیراندیشی و جامعه نگری در همه زمینه ها و برای همه جریان‌های سیاسی بود. فقدان این سرمایه مولد ارزش‌ها، کمالات و فضیلت‌ها خلاء بزرگی برای نظام سیاسی کشور است.
به گزارش نامه نیوز، نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه این آمدن‌ها و رفتن‌ها، طبیعت بشری است، مهم این است که کلیت جامعه و کشور در مسیر خردمندی، خیرخواهی و خیر اندیشی قرار گیرد، اظهار کرد: البته نیل به این هدف وظیفه مسئولان، نخبگان و فرهیختگان کشور است. تا مسیر خردورزی و خیرخواهی برای همه، اعتدال، تفاهم، گفت‌وگو، وفاق، کار جمعی و ایجاد فضای اندیشیدن جمعی در کشور پس از رحلت آیت‌الله تداوم یابد.
نجفی با بیان اینکه متاسفانه در حال حاضر در این شاخص‌ها دچار ضعف شده‌ایم، گفت: طبیعتا حضور شخصیتی چون آیت‌الله هاشمی برای تداوم این ارزش‌ها و فضیلت‌ها غنیمت بود و غیاب ایشان خلاء و کمبود بزرگی است که امیدوارم بخشی از  این خلأ را با خوبان دیگری با تلاش، زحمت، کوشش و مجاهدت بیشتری بتوان جبران کرد و جامعه در این مسیر صحیح با حرکتی درخور شرایطش ادامه حرکت داده و چراغ این فضیلت‌ها کم فروغ نشود.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.