سیاسی print
دشمن دنبال طراحی فتنه ای پیچیده تر از سال 88 است
انا
0 comment   7 visibility
شنبه 9 دی 1396 ساعت 13:39
چکیده مطلب
وزیر سابق اطلاعات با بیان اینکه دشمن به دنبال طراحی فتنه‌ای پیچیده تر از سال 88 است تصریح کرد: فتنه جدید بر محور اقتصاد طراحی می‌شود و خشونت‌های سال 88 در آن دیده نشده و سبب ایجاد شک در مردم می‌شود.
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، حجت‌الاسلام و المسلمین حیدر مصلحی صبح امروز در راهپیمایی مردم رشت در سالروز حماسه 9 دی در میدان شهدای سرپل ذهاب این شهر اظهار داشت: حضور مردم در روز 9 دی معجزه‌ای بود که نظام اسلامی را حفظ کرد.
وزیر سابق اطلاعات با بیان اینکه امروز عده‌ای تلاش می‌کنند فتنه 88 را دعوای انتخاباتی معرفی‌ کنند گفت: ملت ایران با ایستادگی در مقابل دشمنان و اصحاب داخلی آن از ولایت، انقلاب و اسلامیت نظام دفاع کرده و نقشه‌های آنان را نقش بر آب کرد.
مصلحی ضمن تشریح علل پرداختن هرساله به مسئله 9 دی عنوان داشت: انقلاب اسلامی با گذشت چهار دهه از عمر انقلاب اسلامی همواره مورد توطئه‌های دشمنان قرار گرفته و تا زمانی که نظام اسلامی هسته مرکزی دشمن را هدف داده این تو‌طئه‌ها ادامه دارد.
وی با اعلام اینکه کارشناسان سیاسی غربی به نابودی استکبار جهانی اعتراف کردند تصریح کرد: آمریکا به دنبال آن است تا با تشکیل گروه‌هایی مثل داعش، اسلام‌هراسی را در جهان رواج دهد اما این اقدام او سبب شده مردم، با تحقیق، اسلام واقعی را بشناسند.
وزیر سابق اطلاعات با بیان اینکه انقلاب اسلامی فتنه‌هایی مانند منافقان را پشت سر گذاشته است خاطرنشان کرد: در فتنه سال 88 تمام دستگاه‌های اطلاعاتی و جاسوسی جهان مانند MI6 CIA و موساد همکاری کردند تا نظام را سرنگون کنند.
مصلحی با اعلام اینکه مقام معظم رهبری جلساتی را با نمایندگان کاندیدای معترض انتخابات سال 88 برگزار کردند ابراز داشت: ما تصور می‌کردیم آن‌ها پس از خروج از آن جلسه دست از فتنه برمی‌دارند اما نفوذ دشمن در آن‌ها بالا بود.
وزیر سابق اطلاعات با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری تاکید کرد: جای تاسف دارد که امروز افرادی که یک دهه یا دو دهه مسئول نظام بودند امروز نقش اپوزیسیون نظام را ایفا می‌کنند.
مصلحی با تاکید بر لزوم توجه بر مسئله نفوذ اعلام کرد: نفوذ هدفش آن است تا در میان مسئولان و مردم رسوخ کرده و محاسبات آن‌ها را نسبت به انقلاب اسلامی دچار اختلال کرده و در دل ‌آن‌ها تشکیک ایجاد کند.
وزیر سابق اطلاعات با بیان اینکه تحریم‌ها به‌هیچ وجه نمی‌تواند باعث ایجاد خلل در مسیر نظام شوند اعلام کرد: امروز مسئولان نباید با اقتصادمقاومتی بازی کنند و اگر با جدیت به آن بپردازند مشکلات قابل حل است.
وی با اعلام اینکه به گفته مسئولان دولتی نقدینگی کشور در چندسال اخیر 5 برابر شده است گفت: امروز آقایان باید پاسخ دهند که با وجود این امکانات چرا اقدامی انجام نمی‌دهند.
وی با بیان اینکه دشمن به دنبال طراحی فتنه‌ای پیچیده تر از سال 88 است تصریح کرد: فتنه جدید بر محور اقتصاد طراحی می‌شود و خشونت‌های سال 88 در آن دیده نشده و سبب ایجاد شک در مردم می‌شود.
وزیر سابق اطلاعات با تاکید بر اینکه دشمن از یک سال و نیم قبل از انتخابات 88 به‌دنبال ایجاد فتنه بود افزود: دشمن در سال 88 با ارتباط‌گیری با رسانه‌هایی که اصلاح‌طلبی آمریکایی را دنبال می‌کنند به‌دنبال تحقق فتنه‌ای با خواسته‌های آمریکا بود.
مصلحی گفت: ملت ایران باید امروز با دقت، فضای مجازی را تحت نظر خود داشته باشد زیرا این فضا ابزاری برای پیشبرد طراحی‌های دشمن شده است.
وی با تاکید بر اینکه در سال 88 با بهره‌گیری از جوانان حزب‌اللهی موفق به خنثی‌سازی فتنه فضای مجازی شدیم خاطرنشان کرد: متاسفانه امروز افرادی با عدم اعتماد به نیروهای حزب اللهی سبب زمین خوردن جوانان انقلابی شدند.
مصلحی با اشاره به اقدامات سازمان جاسوسی MI6 در فتنه سال 88 افزود: کمیته صیانت از انتخابات 6 ماه قبل از انتخابات سال 88 رقم خورد و هدفشان این بود که در صورت پیروزی در انتخابات آن را به نام خود ثبت کنند و در صورت شکست در انتخابات، توهم تقلب را در ذهن‌ها ایجاد کنند.
وزیر سابق اطلاعات با اشاره به دستگیری چند مامور آمریکایی در خلیج فارس توسط نیروی دریایی ابراز داشت: آن‌ها بعد از دستگیری شلوارشان را خیس کرده بودند اما می‌بینیم دست پرورده انقلاب، فردی مانند شهید حججی است که در زمان اسارت خم به ابرو نیاورد.
وزیر سابق اطلاعات با بیان اینکه بسیاری از داعیه‌داران انقلاب اسلامی و تاثیرگذاران انقلاب در سال 88 تحت تاثیر دشمن بودند افزود: علت عدم همراهی این خواص با مردم، حقوق‌های نجومی و امثال آن بود که سبب می‌شد نتوانند در مقابل دشمن بایستند.
وی با تاکید بر اینکه دشمن با استفاده از عوامل داخلی اقدام به ایجاد فتنه می‌کند تصریح کرد: ملت باید همواره هوشیاری خود را حفظ کند و بداند حتی اگر عده‌ای به‌دنبال ایجاد معضل باشند، باز هم مشکلات با تدبیر مقام معظم رهبری برطرف می‌شود.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.