ورزشی print
گواردیولا: داوران باید از بازیکنان محافظت کنند؛ سانچز در آرسنال خواهد ماند
طرفداری
0 comment   19 visibility
یکشنبه 10 دی 1396 ساعت 20:11
چکیده مطلب
سیتی امروز به جز دو امتیاز، دو بازیکنش را نیز از دست داد.
طرفداری - پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی پس از توقف خارج از خانه تیمش مقابل کریستال پالاس از داوران خواست از بازیکنان محافظت کنند.
سیتیزن‌ها امروز پس از هجده برد متوالی، بالاخره امتیاز دادند و در سلهرست پارک متوقف شدند. در دیداری که شاید امتیازات از دست رفته، کمترین اهمیت و نگرانی را برای پپ به همراه داشت. چه او امروز گابریل ژسوس را به مدت حداقل یک ماه از دست داد و دی بروین هم گرچه مصدومیتش جدی نیست اما احتمالا یک یا دو بازی بعدی را از دست بدهد. عمده سخنان پپ در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی به همین قضیه مصدومیت‌ها اختصاص داشت. به گزارش اسکای، پپ گفت:
من فیزیکی و جنگنده بودن لیگ برتر را درک و تحسین می‌کنم اما داوران باید از بازیکنان محافظت کنند. تنها خواسته من همین است. آنها - داوران - می دانند باید چه کار کنند. می‌دانم که اینجا بیشتر از هر لیگ دیگری برخوردها بیشتر مجاز است اما حد و حدودی هم وجود دارد. خواهش می‌کنم، داورها؛ آنها باید از بازیکنان محافظت کنند. در بازی با تاتنهام و نیوکاسل شانس آوردیم - که مصدومی ندادیم - اما امروز این گونه نبود. داورها باید از بازیکنان محافظت کنند. می‌دانیم فوتبال انگلیس از لحاظ فیزیکی چقدر قوی است اما همه تیم‌ها، نه فقط منچسترسیتی غیبت بازیکنان بزرگ را احساس می‌کنند. تکرار صحنه خطا همه چیز را نشان می‌دهد. ما باید از بازیکنان محافظت کنیم.
پیشنهاد جدید به الکسیس سانچز؟ نمی‌دانم. او بازیکن آرسنال است و معتقدم همانجا هم خواهد ماند. ما با عوامل باشگاه جلساتی خواهیم داشت تا ببینیم چه چیزی برای منچسترسیتی بهتر است. اما الکسیس بازیکن آرسنال است و فکر می‌کنم خواهد بود - پس از ژانویه -
کریستال پالاس تیم خوبی است و ما این را می‌دانستیم. در نیمه دوم تا قسمتی بهتر از نیمه اول بودیم. مشکلاتی برای جا افتادن در بازی و گرفتن نبض آن داشتیم اما در مجموع در نیمه دوم خیلی بهتر بودیم و در پایان هم ادرسون کمک کرد تا یک امتیاز بگیریم.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.