ورزشی print
قله آرزوهای طارمی برای لژیونر شدن کجاست؟
ورزش ۱۱
0 comment   16 visibility
دوشنبه 11 دی 1396 ساعت 09:42
چکیده مطلب
اختصاصی | مهدی طارمی در روزهای گذشته به صورت رسمی اعلام کرد قصد تمدید قرارداد با باشگاه پرسپولیس را ندارد و خواهان جدایی از این باشگاه در پایان فصل است!دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۲
به گزارش ورزش 11، مهدی طارمی تنها 3 هفته ای دیگر باید برای حضور در میادین صبر کند! کسی که توانسته بود آقای گبلی رقابت های لیگ برتر را در فصول گذشته از آن خود کند، حالا تنها برای رسیدن به آمادگی باید تلاش کند! آمادگی که صرفا برای وی در راستای قرار گرفتن نامش در لیست دعوت شدگان به تیم ملی اهمیت دارد!
طارمی خود این شرایط را با مشاوران کاربلدی که در کنارش بودند به وجود آورد! او نه تنها خود را دچار مخمصه ای تلخ کرد، باشگاه را هم به دلایلی که فیفا موجه دانست، از حضور در بازار نقل و انتقالات محروم کرد! ماجرایی که هنوز بسیاری از ابعاد آن روشن نشده است!

مهدی طارمی
به هر حال 4 ماه طوفانی برای مهدی طارمی رو به پایان است، او در آستانه بازگشت به میادین قرار دارد! طارمی هنوز به میادین بازنگشته، با استقبال هواداران تیمش روبرو شد! تا به نوعی آشتی زودهنگامی میان آنها به صورت خودجوش صورت بگیرد! چرا که هواداران از او و گذشته ای که بر باشگاهشان رخ داده ناراحت بودند!
این رفتار هواداران پرسپولیس قابل تقدیر بود! آنها همانند اتفاقات دیگری که میانشان با طارمی رخ داده بود بار دیگر کوتاه آمدند! اما طارمی باز هم همان رویکرد خود را ارائه داد! چرا که او پس از این اتفاقات خوشآیند از سوی هواداران، درخواست جدایی را به مدیرانش ارائه داده است! طارمی آیا می داند در چه شرایطی قرار دارد؟ آیا می داند او چه ضرری را به باشگاه و هواداران وارد کرده است که امروز اینگونه تعیین وضعیت برای باشگاه می کند؟

مهدی طارمی
طارمی سالهاست به دنبال لژیونر شدن است! او می خواهد در بزرگ ترین باشگاه ها بازی کند و خود مدعی است که در بهترین های جهان جایگاهی دارد! اما سرانجام می بینیم که نهایت او در باشگاهی همانند ریزه اسپور با آن فاجعه ها خلاصه می شود! آیا طارمی می داند مقصدش کجاست؟ یا به دنبال آرزوی بازی کردن در جام جهانی 2018 روسیه امیدوار است که مورد توجه باشگاه های اروپایی قرار بگیرد؟
آیا طارمی حقیقتا مورد توجه باشگاه های بزرگ قرار می گیرد؟ با رویه ای که او در پیش گرفته است می توان حدس زد که نهایت او در باشگاهی همانند السد یا باشگاه های ترکیه ای یا در کنار دوستانش در روسیه خواهد بود! طارمی نام لژیونر شدن را می خواهد یا فرار از دوربین های نظاره گر خود؟ بد نیست او به گذشته و لژیونر های حقیقی همانند مهدی مهدوی کیا و علی کریمی و علی دایی و رحمان رضایی و جواد نکونام و مسعود شجاعی نگاهی بیاندازد تا شاید کمی متوجه حقایق شود!
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.