فرهنگی print
فیلم های بلند راه یافته به جشنواره فیلم های ورزشی معرفی شدند
باشگاه خبرنگاران
0 comment   28 visibility
دوشنبه 11 دی 1396 ساعت 13:06
چکیده مطلب
فیلم های سینمایی و داستانی بلند راه یافته به بخش مسابقه یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی معرفی شدند.
به گزارش حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ستاد خبری یازدهمین جشنواره بین‎المللی فیلم های ورزشی؛ فیلم‌های سینمایی و داستانی بلند راه یافته به بخش مسابقه یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی معرفی شدند.
این آثار از سوی هیأت انتخاب این جشنواره به این ترتیب معرفی شدند: «زاپاس» به کارگردانی برزو نیک نژاد، «کاپیتان امیر» به کارگردانی سعید چاری، «من یک ایرانی ام» به کارگردانی سید احمد نجفی، «گل بازی» به کارگردانی جایا راج کادامبیل از هند، «مجازات شده» به کارگردانی نریسا پیکادیزو از فیلیپین، «سلطان» به کارگردانی علی عباس ظفر از هند، «روزی کودکی» به کارگردانی سینان سرتل از ترکیه، «اولا بولا» به کارگردانی کینگ گوآن چیو از مالزی، «حس خوب زندگی» و «اسنيف» به کارگردانی سیده فرزانه امینی، آثار راه یافته به بخش مسابقه فیلم های سینمایی و داستانی یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی هستند.
اسامی آثار مستند بلند و کوتاه، فیلم های داستانی و انیمیشن کوتاه و نیمه بلند، برنامه های تلویزیونی و نماهنگ و تیزرهای ورزشی راه یافته به بخش مسابقه جشنواره نیز در روزهای آینده منتشر می شود.
جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی ایران، نماینده انحصاری فدراسیون جهانی فیلم های ورزشی (FICTS) است که به عنوان مرحله مقدماتی جشنواره فیلم های ورزشی به شمار می آید و وظیفه انتخاب تولیدات و آثار فیلمسازی ورزشی در ایران و کشورهای غرب آسیا و آسیای میانه را برعهده دارد و یکی از مقرهای 16 گانه جهان محسوب می شود.
يازدهمين دوره جشنواره بین المللی فيلم هاي ورزشی، 25 تا 28 دی ماه 1396 به دبیری سید مجتبی علوی در سینما فلسطین تهران برگزار می شود.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.