حوادث print
بدهی کفن و دفن، مرد را راهی زندان کرد
برترین ها
0 comment   13 visibility
دوشنبه 11 دی 1396 ساعت 13:56
چکیده مطلب
مدیرعامل ستاد دیه استان همدان گفت: یک مرد 45 ساله به علت ناتوانی در پرداخت بدهی بابت هزینه درمان و کفن و دفن همسرش، راهی زندان شد.
خبرگزاری ایرنا: مدیرعامل ستاد دیه استان همدان گفت: یک مرد 45 ساله به علت ناتوانی در پرداخت بدهی بابت هزینه درمان و کفن و دفن همسرش، راهی زندان شد.
یدالله روحانی منش اظهار کرد: این مرد برای تامین هزینه مداوای همسرش که به سرطان مبتلا بود، اقدام به دریافت وجه نقد در قالب قرض از بستگان می کند.
وی اضافه کرد: زن وی پس از تحمل سال ها بیماری، جان خود را از دست می دهد و این مرد که پولی برای کفن و دفن همسرش نداشت، از بستگان خود قرض گرفته و به آنها سفته می دهد.
مدیرعامل ستاد دیه استان همدان بدهی این مرد را 21 میلیون و 300 هزار ریال اعلام و اضافه کرد: این مرد کارگر فصلی و دارای 2 فرزند خردسال است و پیش از زندانی شدن در منزل پدری سکونت داشت.
روحانی منش اضافه کرد: پس از تشکیل پرونده قضایی، این فرد به تحمل حبس محکوم و از اواسط آذرماه سال جاری راهی زندان شد.
وی اظهار کرد: هفته جاری پرونده این فرد در ستاد دیه استان همدان تشکیل شد و هم اینک نیروهای این ستاد در حال انجام تحقیقات میدانی هستند.
195 زندانی جرایم غیرعمد استان همدان از ابتدای سال جاری تا پایان آذر از زندان آزاد شدند که پنج تن از آنها زنان زندانی بودند.
برچسب ها
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.