سیاسی print
تحویل یک هزار و ۵۰۰ کانکس در شهرستان سرپل ذهاب توسط ارتش
میزان
0 comment   8 visibility
دوشنبه 11 دی 1396 ساعت 14:10
چکیده مطلب
جانشین فرمانده قرارگاه غرب ارتش با بیان اینکه به موجب قرارداد بنیاد مسکن با ارتش برای اسکان موقت زلزله‌زدگان شهرستان سرپل‌ذهاب، در ۲۰ روز آینده تمام خانواده‌های این شهرستان دارای کانکس می‌شوند، گفت: تا کنون کار تحویل یک هزار و ۵۰۰ کانکس در شهرستان سرپل ذهاب توسط ارتش انجام شده است.
امیر «جواد مولایی» در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با بیان اینکه به موجب قرارداد بنیاد مسکن با ارتش برای اسکان موقت زلزله‌زدگان شهرستان سرپل‌ذهاب، در ۲۰ روز آینده تمام خانواده‌های این شهرستان دارای کانکس می‌شوند، اظهار کرد:تا کنون کار تحویل یک هزار و ۵۰۰ کانکس در شهرستان سرپل ذهاب توسط ارتش انجام شده است.
وی افزود: بخشی از این کانکس‌های تحویل داده شده، اهدایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بودند و بخشی دیگر، به موجب قرارداد فی‌مابین بنیاد مسکن و ارتش ساخته شدند.
جانشین فرمانده قرارگاه غرب ارتش در ادامه با بیان اینکه از امروز پیشرفت کار در تحویل‌دهی کانکس‌ها به زلزله زدگان شهرستان سرپل‌ذهاب، دو برابر می‌شود، عنوان کرد: این پیشرفت به دلیل آن است که دیگر برای تحویل کانکس‌ها به خانواده‌ها، در محله‌ها حاضر نمی‌شویم بلکه در نقاظی پیش‌بینی شده در شهر، کانکس‌ها به مردم تحویل داده می‌شوند و مردم کانکس‌های تحویل گرفته را به هر منطقه‌ای از شهر که بخواهند، می‌توانند حمل کنند.
امیر مولایی در پایان خاطرنشان کرد: امیر «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش روز‌های شنبه و یکشنبه این هفته را در سرپل‌ذهاب گذراندند و ضمن برگزاری چندین جلسه مهم که یکی از آن‌ها در استانداری کرمانشاه بود، از کارگاه مونتاژ کانکس‌های ارتش نیز بازدید کردند.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.