اجتماعی print
فعالیت اسنپ در اراک ممنوع شد
انتخاب
0 comment   13 visibility
دوشنبه 11 دی 1396 ساعت 18:10
چکیده مطلب
مدیر سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک از جلوگیری از فعالیت تاکسی‌های اینترنتی اسنپ که به مدت دو ماه در سطح شهر اراک در سیستم حمل و نقل عمومی اخلال ایجاد کرده بود خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : مدیر سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک از جلوگیری از فعالیت تاکسی‌های اینترنتی اسنپ که به مدت دو ماه در سطح شهر اراک در سیستم حمل و نقل عمومی اخلال ایجاد کرده بود خبر داد.
سیداحمد میرمحمدی در اینباره به خبرنگار ایسنا، گفت: با توجه به پیگیری‌های مستمر این سازمان و دستور مقام قضایی و همکاری اداره نظارت بر اماکن عمومی، فعالیت تاکسی اینترنتی اسنپ متوقف و امروز دفاتر غیرقانونی آن در سطح شهر پلمب می شود.
وی با بیان اینکه با شرکت اسنپ مکاتباتی جهت مذاکره و عقد قرارداد انجام داده بودیم که پاسخی از سوی آنها دریافت نشد، افزود: بر این اساس فعالیت این شرکت در اراک غیرمجاز و امروز با دستور دادستان جهت پلمب دفاتر این شرکت اقدام شد.
وی در ادامه بیان کرد: شرکت اسنپ هیچگونه اقدامی در خصوص اخذ مجوز لازم جهت ساماندهی و دریافت پروانه از سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک نداشته و بدون هیچگونه نظارت و هماهنگی اقدام به جذب راننده کرده، لذا با توجه به اینکه سیستم حمل و نقل عمومی یکی از حساس‌ترین و مهم‌ترین نوع خدمات شهری بوده و همواره رفاه و امنیت شهروندان از اولویت و سیاست‌های کاری است، لذا در راستای کنترل، پیش‌بینی و کاهش آسیب‌های اجتماعی با جلسات مختلفی که با مسئولین اداره اماکن و دادستان داشتیم نهایتا فعالیت این شرکت غیر قانونی اعلام شد.
میرمحمدی در خاتمه گفت: از شهروندان درخواست داریم در سفرهای درون شهری خود مبنی بر استفاده از آژانس‌های اینترنتی حساسیت لازم را داشته و حتما از آژانس‌ها و تاکسی‌های اینترنتی تحت نظارت سازمان استفاده کنند و در صورت مشاهده هرگونه فعالیت شرکت‌های غیرمجاز مراتب را سریعا از شماره تلفن 34130500 واحد بازرسی سازمان و سامانه پیامکی 10007993 اطلاع‌رسانی کنند.
برچسب ها
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.