استان ها print
دادستان قزوین: نباید بهانه به دست نامحرمان انقلاب بیفتد
تسنیم
0 comment   10 visibility
دوشنبه 11 دی 1396 ساعت 19:25
چکیده مطلب
دادستان قزوین گفت: پلیس و سایر ضابطان دستگاه قضایی با اقتدار حضور دارند و تمام تلاش خود را دارند تا اقدامی غیرقانونی صورت نگیرد و اگر تجمعی نیز اتفاق می‌افتد این تجمع را با ارشاد متفرق می‌کنند تا بهانه به دست ناهلان و نامحرمان انقلاب نیفتد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، به نقل از روابط عمومی دادگستری استان قزوین، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی در نشست ویژه ستاد پیشگیری و مقابله با جرائم خاص که در سالن جلسات دادسرای مرکز استان برگزارشد، اظهار داشت: دادستان‌های شهرستان‌های استان با آمادگی کامل دستورات قانونی و لازم را به ضابطان قضایی داده‌اند از این رو ضابطان قضایی برای اقدام لازم متناسب با شرایط آمادگی کامل دارند.
دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: برخی افراد معاند تلاش می‌کنند با سوء استفاده از ساده انگاری، مشکلات صنفی و اقتصادی مردم، دست به تخریب اموال مردم یا اموال عمومی بزنند که لازم است مردم آگاه باشند که با چنین اقداماتی بهانه دست دشمنان ندهند.
وی با اشاره به برخی تحرکات و سوء استفاده از شور جوانان اضافه کرد: آتش زدن اماکن عمومی و شخصی مردم یکی از اقداماتی است که احتمال آن از قبل می‌رفت ولی چنین اقدامات تخریبی جز این که آب در آسیاب دشمن ریخته شود سودی نخواهد داشت و مردم باید در چهارچوب قانون مطالبات صنفی، اقتصادی و معیشتی خود را از مسئولان بخواهند.
دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین افزود: در ابتدای آغاز اعتراض‌ها شعارهای مردم در خصوص معیشت، گرانی، تورم و مبارزه با فساد بود که دیدگاه نظام بر این است که مردم دغدغه‌هایی دارند و این دغدغه‌ها باید طرح شود ولی نباید برای طرح این گلایه و انتقاد از راهکارهای غیرقانونی و مورد توجه دشمن استفاده شود، نباید کاری کرد که آمریکای خبیث شاد، صهیونیسم جنایتکار که دستش به خون کودکان و زنان و مردان فلسطینی آلوده است، شاد شود.
صادقی نیارکی خاطرنشان کرد: نباید طوری حرف بزنیم و عمل کنیم که وهابیون از ترافیک یک خیابان پیراهن عثمان درست کنند و مردم و نظام را مورد هجمه قرار دهند.
وی با اشاره به سوء استفاده برخی از برخورد توأم با رأفت ضابطان قضایی و اظهار تأسف نسبت به این نوع تحرکات اعلام کرد: پلیس و سایر ضابطان دستگاه قضایی با اقتدار حضور دارند و تمام تلاش خود را دارند تا اقدامی غیرقانونی صورت نگیرد و اگر تجمعی نیز اتفاق می‌افتد این تجمع را با ارشاد متفرق می‌کنند تا بهانه به دست ناهلان و نامحرمان انقلاب و دشمنان به کمین نشسته نیفتد.
وی عنوان داد: لازم است خانواده‌ها نسبت حضور فرزندانشان دقت بیشتری داشته باشند چراکه برخورد قانونی با سوء استفاده کنندگان از تجمع مردمی صورت خواهد گرفت و قطع یقین سوء استفاده کنندگان خود را در درون جمعیت پنهان می‌کنند.
صادقی نیارکی گفت: امیدوارم خواسته‌های مردم و دغدغه‌های خانواده‌ها به خصوص جوانان توسط نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی مورد پیگیری قرار گیرد و در یک اقدام هم افزا و همکاری شایسته گام لازم برای ارتقای سطح زندگی مردم برداشته شود چرا که مردمی که در صحنه‌های مختلف انقلاب حاضر بوده‌اند، شایسته خدمتی بسیار بیشتر از شرایط حاضر هستند.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.