سیاسی print
خشم مردم همدان از عاملان نا آرامی های اخیر حماسه ای دیگر آفرید
ایرنا
0 comment   7 visibility
چهارشنبه 13 دی 1396 ساعت 18:59
چکیده مطلب
همدان- ایرنا- هزاران تن از مردم ولایتمدار و انقلابی همدان در اعتراض به عاملان ایجاد ناآرامی های اخیر در کشور و استان، با حضور در پیاده راه بوعلی این شهر راهپیمایی کردند و صحنه های دیدنی از حماسه ای دیگر آفریدند.
به گزارش ایرنا، اهالی دارالمومنین شهر همدان عصر چهارشنبه با در دست داشتن پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران و به اهتزاز درآوردن آن در طول راهپیمایی، بار دیگر اقتدار این کشور را به نمایش گذاشتند.
اقشار مختلف مردم در صفوفی فشرده در کنار روحانیان، با مشت هایی گره کرده بر علیه استکبار جهانی و حامیان عوامل ناآرامی های اخیر شعار سر دادند.
شماری از مادران به همراه کودکان خود در این راهپیمایی حضور یافته و با وجود برودت هوا تا پایان مراسم حضور داشتند.
راهپیمایان با سردادن شعارهایی همچون 'نیروی انتظامی، تشکر تشکر' و 'دادستان تشکر تشکر' از عملکرد نیروهای نظامی و انتظامی در برقراری نظم، آرامش و امنیت قدردانی کرده و خواستار برخورد جدی دستگاه قضایی با عوامل ناآرامی های اخیر شدند.
مردم همدان همچنین شعارهایی مبنی بر حل مشکلات معیشتی مردم سر دادند و خواستار توجه جدی مسئولان به مشکلات اقتصادی مردم شدند.
استاندار همدان، مدیرکل دادگستری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان همدان، فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مدیران اجرایی نیز همراه و همگام با مردم در این راهپیمایی شرکت کردند.
حشمت الله قنبری همدانی مدرس دانشگاه و معاون فرهنگی و اجتماعی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی سخنران این راهپیمایی بود.
7526/2090
خبرنگار: علیرضا جهانگیری**انتشار دهنده: سعید زارع کندجانی
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.