فناوری print
عکس قاب محافظ هواوی پی 20 پرو وجود بریدگی بالای صفحه را تایید می کند
گجت نیوز
0 comment   8 visibility
جمعه 15 دی 1396 ساعت 14:45
چکیده مطلب
عکس قاب محافظ هواوی پی 20 پرو (Huawei P20 Pro) که اخیرا منتشر شده است، برش بالایی صفحه و نمایشگر تقریبا بدون حاشیه این تلفن هوشمند را نشان می‌دهد. همان‌طور که پیش‌تر نیز در تصاویر منتشر شده از پتنت‌های هواوی دیدیم، پرچمداران خانواده P در سه مدل مختلف با دوربین‌های سه‌گانه در اختیار کاربران قرار ... نوشته عکس قاب محافظ هواوی پی 20 پرو وجود بریدگی بالای صفحه را تایید می‌کند اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد.
عکس قاب محافظ هواوی پی 20 پرو (Huawei P20 Pro) که اخیرا منتشر شده است، برش بالایی صفحه و نمایشگر تقریبا بدون حاشیه این تلفن هوشمند را نشان می‌دهد.
همان‌طور که پیش‌تر نیز در تصاویر منتشر شده از پتنت‌های هواوی دیدیم، پرچمداران خانواده P در سه مدل مختلف با دوربین‌های سه‌گانه در اختیار کاربران قرار خواهkد گرفت که فقط یکی از آنها یعنی P20 پرو با بریدگی بالای صفحه توسعه پیدا کرده است.
اگرچه تصاویر کاورها و قاب‌های محافظی که از طریق وب‌سایت آمازون منتشر می‌شوند چندان قابل اعتماد نیستند، ولی اخیرا تصویری از گوشی جدید هواوی و محافظ آن به بیرون درز کرده که وجود بریدگی بالای صفحه را تایید می‌کند. به علاوه این اسمارت فون حالا با حاشیه‌های بسیار کمتر از گذشته ساخته خواهد شد. البته این تنها برنامه هواوی برای نزدیک کردن طراحی گوشی خود به آیفون ایکس نبوده و سازندگان از یک سیستم اسکن سه‌بعدی برای پیاده‌سازی Face ID و انیموجی نیز استفاده خواهند کرد.

احتمالا پرچمدار آینده هواوی در نمایشگاه MWC 2018 رونمایی خواهد شد.
منبع :GSMArena
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.