حوادث print
درخواست حق شناس برای تبدیل خانه جهان پهلوان تختی به موزه
باشگاه خبرنگاران
0 comment   9 visibility
یکشنبه 17 دی 1396 ساعت 10:39
چکیده مطلب
عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه منزل پدری تختی در حال از بین رفتن است و زورخانه‌ فولاد تختی هم به یک انبار تبدیل شده، گفت: تقاضا دارم این دو محل به موزه تبدیل شوند.
به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمدجواد‌ حق‌شناس عضو شورای شهر تهران در سی و ششمین جلسه شورای شهر تهران که امروز(یکشنبه) برگزار شد، با اشاره به فرا رسیدن پنجاهمین‌ سالگرد درگذشت‌ جهان پهلوان تختی اظهار کرد: پنجاه سال قبل مردم تهران تشییع‌ جنازه باشکوهی‌ را برای این مرد بزرگ برگزار کردند و ما هم اکنون خاطره وی را گرامی می‌داریم.
عضو شورای شهر تهران با ابراز تأسف از اینکه در روزهای اخیر اخباری را در خصوص از بین رفتن خانه پدری مرحوم تختی در رسانه‌ها شاهد بودیم‌، اظهار کرد: این خانه می‌تواند به عنوان موزه تختی‌ و جاذبه‌ گردشگری تهران بهره‌برداری شود.
وی تصریح کرد: متأسفانه این مکان در حال حاضر به تریکو بافی تبدیل شده و انتظار می‌رود هر چه سریع‌تر شرایط تبدیل این خانه به موزه فراهم شود.
حق‌شناس با اشاره به تبدیل زورخانه فولاد تختی به انباری گفت: این محل هم می‌تواند‌ به موزه‌ فرهنگی و گردشگری‌ تبدیل‌ شود.
وی تصریح کرد: امیدواریم هر چه سریع‌تر اقدامات لازم در خصوص خانه پدری تختی و زورخانه برای تبدیل شدن به موزه انجام بگیرد‌.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.