فناوری print
کمپری روی وانت X کلاس؛ محصول تازه مرسدس بنز برای علاقه مندان به طبیعت
دیجیاتو
0 comment   31 visibility
یکشنبه 17 دی 1396 ساعت 16:01
چکیده مطلب
مرسدس بنز X کلاس را می توان یکی از جدیدترین پیکاپ های موجود دانست. این پیکاپ سایز متوسط که بر اساس نیسان ناوارا شکل گرفته، در اواخر تیر ماه گذشته طی مراسمی در کیپ تاون آفریقای جنوبی رونمایی شد. به اعتقاد مرسدس بنز، X کلاس با توجه به ترکیب کابین لوکس و کاربری بالا می...
مرسدس بنز X کلاس را می توان یکی از جدیدترین پیکاپ های موجود دانست. این پیکاپ سایز متوسط که بر اساس نیسان ناوارا شکل گرفته، در اواخر تیر ماه گذشته طی مراسمی در کیپ تاون آفریقای جنوبی رونمایی شد. به اعتقاد مرسدس بنز، X کلاس با توجه به ترکیب کابین لوکس و کاربری بالا می تواند مشتریان خاص خود را داشته باشد.

برای نشان دادن بخشی از کاربردهای زیاد X کلاس، اشتوتگارتی ها قرار است دو نسخه خاص از این پیکاپ جدید را در نمایشگاه کاروان موتور توریستیک 2018 به نمایش بگذارند.
نسخه کمپر برای ماجراجویان و افرادی که دوست دارند در طبیعت وقت گذرانی کنند، توسعه یافته است. این نسخه به دلیل قابلیت های آفرود بالا و امکان پشت سر گذاشتن مسیرهای صعب العبور می تواند جایگزینی برای مدل مارکو پولو محسوب شود.

کابین عقب X کلاس کمپر توسط شرکت Tischer ساخته شده و در مواقع لازم، مالک می تواند با جدا کردن آن از خودروی خود در کارهای روزمره نیز استفاده کند.
نسخه دوم را می توان یک آشپزخانه متحرک نامید تا یک کمپر، زیرا قسمت بار این نسخه از X کلاس توسط شرکت VanEssa به انواع ابزار و لوازم آشپزخانه ای مجهز شده است.

با این دو نسخه متفاوت ظاهرا اشتوتگارتی ها این پیام را منتقل می کنند که یا باید شب را گرسنه در داخل خودروی کمپر بخوابید یا با شکمی سیر در چادر منتظر صبح بمانید!

ناگفته نماند هر دو مدل یاد شده، کانسپت هستند و هنوز معلوم نیست آیا برنامه ای برای تولید آنها تدوین شده یا خیر. در حال حاضر مرسدس بنز با مدل مارکو پولو که بر اساس ون V کلاس شکل گرفته، در بازار خودروهای کمپر حضور دارد.

به غیر از X کلاس، مرسدس بنز خانواده مارکو پولو را نیز با اعضایی جدید در نمایشگاه کاروان موتور توریستیک 2018 در معرض دید عموم قرار خواهد داد. این نمایشگاه بین 13 الی 21 ژانویه در اشتوتگارت برگزار می شود.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.