ورزشی print
برزگر: تحت فشار بودیم، خادم را انتخاب کردیم
مشرق
0 comment   15 visibility
دوشنبه 18 دی 1396 ساعت 13:53
چکیده مطلب
عضو شورای فنی کشتی آزاد گفت: . پس از مسابقات جهانی پاریس، شورای فنی زیر سوال رفت و تحت فشار بود و انتخاب خادم هم به این خاطر بود که این فشارها کمتر شود.
به گزارش مشرق، منصور برزگر در خصوص شایعه قهر محمد طلایی اظهار داشت: من اطلاعی از این موضوع ندارم و نمی‌دانم که آیا طلایی قهر کرده یا خیر.
وی در مورد عدم دعوت از توکلیان و دودانگه برای حضور در کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد گفت: بعد از این که خادم به عنوان مسئول فنی تیم ملی کشتی آزاد انتخاب شد او نفرات مورد نظر خود را برای حضور در کادر فنی دعوت کرد. این که گفته می‌شود کنار گذاشتن توکلیان و دودانگه به مسائل غیر فنی ربط دارد را من بی‌خبرم اما باید تغییر و تحولاتی صورت می‌گرفت.
عضو شورای فنی کشتی آزاد در مورد این که آیا مربیان واجد شرایطی برای سرمربیگری تیم ملی کشتی آزاد وجود دارد، تصریح کرد: ما مربیان زیادی داریم اما برای سرمربیگری تیم ملی به دنبال یک مربی شاخص هستیم.
برزگر در پاسخ به این سوال که آیا شورای فنی نمی‌توانست همچنان از طلایی به عنوان سرمربی تیم ملی حمایت کند، اظهار داشت: همین الان هم طلایی را کنار نگذاشتیم. حتی قبلا هم که طلایی سرمربی تیم ملی بود خادم روی عملکرد او اشراف کامل داشت. پس از مسابقات جهانی پاریس، شورای فنی زیر سوال رفت و تحت فشار بود و انتخاب خادم هم به این خاطر بود که این فشارها کمتر شود. اگر به جز خادم، فرد دیگری را به عنوان سرمربی انتخاب می‌کردیم طلایی حق داشت ناراحت شود. ضمن این که همین الان هم طلایی همان کاری را خواهد کرد که پیش از آن انجام می‌داد. ببینید قبل از مسابقات جهانی چه کسی تمرینات و برنامه‌های تیم ملی کشتی آزاد را کنترل می‌کرد؟ من فکر می‌کنم نسبت به قبل از مسابقات جهانی، تغییری ایجاد نشده است.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.